Szukaj

Agnieszka Radwańska na finiszu ciąży spaceruje po parku. Z dumą chwali się swoim ogromnym brzuszkiem

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska wybrała się na spacer do parku, a fani zachwycają się jej ciążowym brzuszkiem. Tenisistka stara się jak najwięcej spacerować i już powoli odlicza dni do porodu.

Agnieszka Radwańska w 2018 roku ogłosiła zakończenie sportowej kariery. Tenisistka borykała się z uporczywą, nieoperacyjną kontuzją stopy, co nie pozwoliło jej odnosić dalszych sukcesów. Na sportowej emeryturze nie ma jednak mowy o nudzie, ponieważ wiceliderka rankingu WTA już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Sportsmenka wiadomość o ciąży przekazała swoim fanom w bardzo uroczy sposób. Na profilu społecznościowym opublikowała zdjęcie maleńkich bucików, a pod postem spadła na nią lawina gratulacji. Od tamtej pory Isia bardzo chętnie dzieli się zdjęciami swojego zaokrąglonego brzuszka. Razem z mężem Dawidem Celtem nie mają też problemów z udzielaniem wywiadów. Para opowiada o swoich przygotowaniach do powitania nowego członka rodziny i trudnych początkach ciąży. W jednym z wywiadów Radwańska zdradziła, że męczyły ją uporczywe nudności.

Nie narzekam, bo wiem, że inne kobiety, mają jeszcze gorzej, ale poczatki były ciężkie – wyznała Radwańska w rozmowie z magazynem „Rewia”.

Agnieszka Radwańska zdjęcia w ciąży

Sportsmenka ma już za sobą najtrudniejszy okres ciąży i teraz pozostał jej tylko odpoczynek i oczekiwanie na maleństwo. Agnieszka, gdy tylko minęła kwarantanna, stara się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Na Instagramie chwali się wieloma zdjęciami ze spacerów, a fani mogą podziwiać jej rosnący brzuszek. Dzisiaj na jej profilu pojawiła się nowa fotografia, po której można wnioskować, że do rozwiązania nie pozostało już wiele czasu.

Agnieszka ubrana w wygodny sportowy strój czule obejmuje swój brzuszek. Fani są zachwyceni kolejnym zdjęciem Isi i w komentarzach nie szczędzą komplementów.

  • Pięknie wyglądasz!
  • Śliczna mama.
  • Kwietniesz. Po raz kolejny gratuluję.
  • Prawdziwe piękno – czytamy w komentarzach.

My oprócz pięknych krągłości zauważamy, że Agnieszka mimo braku obowiązku noszenia maseczki w otwartej przestrzeni nadal nie zrezygnowała z jej zakładania. W ciąży lepiej dmuchać na zimne!


Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska z brzuszkiem na spacerze

Agnieszka Radwańska z brzuszkiem na spacerze

Agnieszka Radwańska z dużym brzuszkiem objada się lodami

Agnieszka Radwańska z dużym brzuszkiem objada się lodami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×