Szukaj

Agnieszka Radwańska trzy miesiące temu została mamą, już wraca do formy sprzed ciąży. Wygląda fenomenalnie

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska niedawno została mamą. Wydaje się, że tenisistce już udało się wrócić do formy sprzed ciąży, czego dowodem jest nowe zdjęcie. Jak wygląda?

Agnieszka Radwańska w lipcu została mamą. Wraz z Dawidem Celtem powitali na świecie synka, Jakuba. Tenisistka spędza z chłopcem mnóstwo czasu, czym co jakiś czas dzieli się z internautami. Tak jak latem, gdy pokazała zdjęcia z wakacji nad polskim morzem. Umieściła dziecko w nosidełku i wybrała się na spacer.

Post nie spodobał się wszystkim paniom. Niektóre pisały, że ich zdaniem chłopiec jest zbyt mały, by mógł podróżować w ten sposób. Tenisistka, by rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedziała:

#dlamartwiacychsieomojedziecko 😉 Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Minimalna waga/wzrost: 3,5 kg / 53 cm. Maksymalna waga/wzrost: 15 kg / 100 cm. WAŻNE! Noszenie dziecka w pozycji przodem do świata jest dopuszczalne od 5 miesiąca życia.

Agnieszka Radwańska z przyjaciółkami. Wraca do formy sprzed ciąży

Agnieszka Radwańska skupia się nie tylko na dziecku, ale także znajduje czas, by zobaczyć się ze znajomymi. Tak jak w sobotę, gdy spotkała się z koleżankami, o czym te poinformowały w sieci. Na Instagramie opublikowały wspólne zdjęcie. Młoda mama sięgnęła po wygodną stylizację, podkreślającą sylwetkę.

Tenisistka wybrała jeansy, które połączyła z rozpinaną bluzą z kapturem. Włosy upięła w kitę, postawiła na naturalny makijaż. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu świetnie się prezentuje. Wydaje się, że młoda mama powoli wraca do formy sprzed ciąży. Też to dostrzegacie?

Agnieszka Radwańska z koleżankami

Agnieszka Radwańska z koleżankami

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy Agnieszka zachwyca swoją sylwetką. W lipcu dodała post, w którym podkreślała, że stawia na aktywny wypoczynek. Internauci nie mogli ukryć zachwytu, o czym wspominaliśmy tutaj.


Agnieszka Radwańska z koleżankami

Agnieszka Radwańska z koleżankami

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska z synem

Agnieszka Radwańska z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×