Szukaj

Foto-rarytasy od Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Z rozmachem uczcili trzecią rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska świętuje wraz z mężem trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie z sesji ślubnej. Ale jest coś jeszcze.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się 22 lipca 2017 roku. Ceremonia ich luksusowych zaślubin odbyła się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Ten ślub był wielkim medialnym wydarzeniem, bowiem oprócz zjawiskowych kreacji panny młodej, można było podziwiać wśród gości liczne gwiazdy światowego tenisa.

Na ceremonii w Krakowie pojawiły się m.in. zmysłowa Karolina Woźniacki i seksowna Andżelika Kerber. Okazuje się, że dokładnie dziś mijają trzy lata od pamiętnej ceremonii. Z tej okazji Radwańska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji ślubnej.

Agnieszka Radwańska świętuje trzecią rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska należy do osób, które chętnie celebrują ważne uroczystości i dzielą się relacją z nich w mediach społecznościowych. Tak jak ostatnio, gdy mogliśmy podziwiać kadry z babyshower, na których została sprytnie ujawniona płeć spodziewanego przez parę dziecka. Dziś przyszła mama ma kolejną okazję do świętowania. To trzecia rocznica ślubu małżonków, zwana skórzaną.

Rok temu para swoje święto obchodziła podczas wyjazdu do ukochanej Grecji. Była tenisistka pokazała wtedy przepiękne zdjęcie ze swoim przystojnym mężem. Para wypoczywała na plaży w cudownych okolicznościach przyrody. Agnieszka w seksownym bikini opalała swoje boskie ciało. Do zdjęć dołączony był komentarz:

Druga rocznica ślubu!! Ale ten czas leci . Najlepsze dwa lata mojego życia – napisała Agnieszka Radwańska na swoim profilu na Facebooku oraz Instagramie.

Niestety aktualnie przez pandemię koronawirusa większość gwiazd unika zagranicznych wyjazdów i raczej spędzają czas wolny w kraju. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, tym bardziej mając na uwadze aktualny stan gwiazdy sportu, która zbliża się wielkimi krokami do rozwiązania.

22.07.20 Trzecia rocznica ślubu. 3rd wedding anniversary – napisała Radwańska

W komentarzach natychmiast pojawiły się gratulacje pod adresem pary. Agnieszka ma obserwatorów nie tylko z Polski, ale również z całego świata.

  • Ależ cudownie! I oby jak najwięcej tych rocznic w Waszym życiu.
  • Dużo miłości i szczęścia!
  • Gratuluję… mnóstwo szczęścia i miłości.

Jednak to nie koniec smaczków, na profilu tenisistki po chwili pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem wykonane podczas jednej z ciążowych sesji. Przyszła mama bardzo często raczy swoich fanów brzuszkowymi kadrami. Ten także spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. W opisie postu Radwańska nawiązała do aktualnej rocznicy.

.i ostatnia rocznica we dwoje – zawuażyła.

Fani po raz kolejny rozpłynęli się nad obecnym stanem gwiazdy sportu. Nic w tym dziwnego, gdyż w ciąży wygląda rewelacyjnie.


Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem po ślubie - zdjęcia

Agnieszka Radwańska z mężem po ślubie - zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×