Dumna z syna Agnieszka Radwańska pokazała, jak kibicują Polsce. Podziwiamy też spory kawałek salonu w stylu Blanki

Agnieszka Radwańska w niedzielny wieczór pochwaliła się ujęciem, na którym widać jej syna. Jakub, który niedawno świętował pierwsze urodziny, rośnie jak na drożdżach.

Agnieszka Radwańska przez wiele lat była związana z tenisem ziemnym. Trenowała w pocie czoła, co przekładało się na świetnie wyniki na korcie. Walczyła w największych turniejach i osiągała świetne rezultaty. W 2018 roku zakończyła karierę zawodową. Tuż potem pojawiła się na parkiecie Tańca z gwiazdami, później skoncentrowała się na macierzyństwie.

Radwańska w 2020 roku została mamą. Powitała uroczego Jakuba, którego ojcem jest mąż gwiazdy sportu, Dawid Celt. Niedawno chłopiec świętował pierwsze urodziny. Z tej okazji szczęśliwi rodzice przygotowali piękne przyjęcie.

W mieszkaniu pojawiło się mnóstwo dekoracji, wśród których prym wiodły balony z Kubusiem Puchatkiem. Nie zabrakło też apetycznie wyglądającego tortu, na którym ustawiono świeczkę, a także komentarza znanej mamy. Stwierdziła, że ostatnie 12 miesięcy jest najlepszym czasem w jej życiu.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się synkiem. Tak wygląda roczny Jakub

Radwańska aktywnie działa w sieci, gdzie regularnie umieszcza nowe treści. Tak jak w niedzielny wieczór, gdy opublikowała krótką relację na Instastory. Pokazała kawałek salonu, w którym dominują ciemne kolory. Być może przypadłby do gustu Blance Lipińskiej, która podkreśla, że lubi taki klimat (więcej tutaj).

Tenisistka zdradziła, że kibicuje siatkarzom, którzy walczyli o brązowy medal w Mistrzostwach Europy. Na szczęście biało-czerwonym udało się wygrać to spotkanie. Dzięki temu, oprócz pamiątkowego medalu, na ich konta wpłynie spora suma.

Agnieszka Radwańska ujawniła, że nie tylko ona, ale także jej syn, śledził sobotni mecz. Z zainteresowaniem bawił się piłką przeznaczoną do gry w siatkówkę. Czy jest to znak, że malec już teraz interesuje się sportem i z nim zwiąże swoją przyszłość? Czas pokaże. Pewne jest za to, że miłość do aktywności i rywalizacji ma w genach.

I to nie tylko ze strony mamy. Mąż Radwańskiej, Dawid Celt podobnie jak żona jest tenisistą. Karierę rozpoczął w klubie sportowym Victoria w Częstochowie. Przez pewien moment grał również w piłkę nożną, ale ostatecznie z tego zrezygnował. Jego zawodową karierę przerwała poważna kontuzja.

 


Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie Jakuba

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie Jakuba

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×