Agnieszka Radwańska pokazała słodkie selfie z Jakubem. Internauci są zachwyceni: „Chyba je sporo drożdży”

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska na Instagramie dodała nowe zdjęcie z synkiem. Jakub wkrótce skończy cztery miesiące. Internauci są zachwyceni.

Agnieszka Radwańska dwa lata temu ogłosiła, że kończy karierę tenisistki. Chociaż na korcie osiągała niemałe sukcesy (udało jej się zostać wiceliderką rankingu WTA, który klasyfikuje najlepszych tenisistów na świecie), postanowiła zrezygnować. Od tego momentu skupiła się przede wszystkim na życiu rodzinnym. W tym roku dołączyła do grona mam. Wraz z Dawidem Celtem powitali na świecie synka, Jakuba.

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka. Internauci są zachwyceni

Radwańska spełnia się w roli mamy. Jak ujawniła niedawno w rozmowie z Polskim Radiem, nie może narzekać na chłopca, który grzecznie śpi w ciągu nocy:

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami.

Tenisistka jeszcze przed narodzinami syna mówiła, że nie wyobraża sobie mieć tylko jednego dziecka. Wygląda na to, że nie zmieniła zdania:

Marzę, aby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo – komentowała Agnieszka Radwańska.

Na razie jednak gwiazda sportu w pełni skupia się na maluszku, który 27 listopada skończy cztery miesiące. Z tej okazji dumna mama opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z synem. Chociaż pokazywała już fragmenty jego sylwetki, tym razem pokazała ją w pełnej okazałości.

Ale ten czas leci❤ #jutro4miesiące #wielkichłop #miłość

Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Przekonani o tym są także internauci, którzy w komentarzach komplementują kadr. Piszą też, że to zdjęcie jest bardzo urocze:

  • Jak ja lubię takie foty gdzie to mama I dziecko grają główną rolę, a nie Ferrari za plecami. Piękne jest to zdjęcie.
  • Pani Agnieszko, Kuba chyba je drożdży sporo. A tak na poważnie jest pani piękną mamą, macierzyństwo Pani służy.
  • Ślicznie wyglądacie razem. Wszystkiego najlepszego dla Kubusia. Ps. moja córka właśnie skończyła 6 miesięcy, nie wiem, kiedy ten czas rośnie.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Agnieszka Radwańska jest przepiękną mamą.


Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×