Agnieszka Radwańska świętuje pierwsze urodziny synka. Pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia. Kubuś mocno wyrósł

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska w zeszłym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Na świat przyszedł jej synek Kubuś. Gwiazda właśnie pochwaliła się relacją z przyjęcia urodzinowego dziecka.

Agnieszka Radwańska to jedna z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek, która dwa lata temu zdecydowała się zakończyć karierę. Dokuczała jej odnawiająca się kontuzja, która zdecydowała o tym, że sportsmenka postanowiła usunąć się w cień. W trakcie wieloletniej kariery została między innymi wiceliderką rankingu WTA, a tym samym uznano ją za jedną z najlepszych rakiet świata. Gdy zakończyła sportowe zmagania, w pełni skupiła się na życiu osobistym.

Isia tworzy bardzo udany związek z Dawidem Celtem. Zakochani w zeszłym roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich synek Kubuś. Jako pierwszy radosną nowinę przekazał fanom mąż tenisistki. Od tamtej pory Agnieszka skupia się przede wszystkim na opiece nad dzieckiem, z którym spędza każdą wolną chwilę.

Agnieszka Radwańska świętuje pierwsze urodziny synka

Agnieszka Radwańska nie udostępnia w internecie wizerunku Kubusia. Nie przeszkadza to jednak w tym, by dumni rodzice publikowali w sieci zdjęcia ze szczególnych dla niego momentów. Widać po nich, że chłopiec wspaniale się rozwija i rośnie jak na drożdżach. Dumna mama podzieliła się w sieci wieloma pięknymi chwilami ze swoją pociechą. Teraz ma szczególny powód do radości, ponieważ świętuje pierwsze urodziny chłopca.

Tenisistka urządziła oczywiście piękne przyjęcie, a kadrem z niego pochwaliła się w sieci. W mieszkaniu nie zabrakło wielu pięknych dekoracji. Pojawiły się balony z bohaterami ulubionej bajki, czyli Kubusia Puchatka, oraz te układające się w jego imię.

Nie zabrakło też stołu zastawionego cudownie wyglądającymi i zapewne tak samo smakującymi słodkościami. Główną rolę grał tutaj oczywiście tort, z którego chłopiec zdmuchnął pierwszą świeczkę. Agnieszka stwierdziła, że ostatnie 12 miesięcy były dla niej najwspanialszym czasem, jaki przeżyła.

Widać też, że mały Kubuś, który czekał na rozpoczęcie imprezy w swoim krzesełku, to już całkiem spory chłopiec.


Agnieszka Radwańska świętuje roczek syna Kubusia

Agnieszka Radwańska świętuje roczek syna Kubusia

Agnieszka Radwańska świętuje roczek syna Kubusia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×