Agnieszka Radwańska nadzoruje budowę domu. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem imponującej willi. Tak będzie mieszkać

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska stawia pierwszy dom. Pokazała fotkę z trwającej właśnie budowy. Takiego domu będą zazdrościć jej rosyjscy oligarchowie.

Agnieszka Radwańska to najbardziej znana tenisistka naszego kraju. W 2012 roku zwyciężyła w grze pojedynczej kobiet na Wimbledonie. W 2015 roku odniosła sukces w kończącym sezon turnieju WTA Finals. Szacuje się, że w ciągu kariery mogła ona zarobić ponad 25 milionów dolarów amerykańskich! Milionerka w 2018 roku zakończyła karierę sportową.

Obecnie spełnia się w życiu rodzinnym. Jest szczęśliwą żoną Dawida Celta i mamą małego Jakuba (ur. 2020). Rodzina mieszka na co dzień w Warszawie. Agnieszka jest też właścicielką nieruchomości w miejscach, takich jak: Kraków, Sopot, Zakopane i Miami. To jednak nie wszystko. Już w ubiegłym roku mówiła o planach budowy nowego domu.

Mam nadzieję, że wkrótce zaczniemy budowę naszego domu. Nie mogę się doczekać i jestem podekscytowana. Dotychczas wprowadzałam się do mieszkań na szybko, kupowałam je w pośpiechu, byle były blisko kortów i lotniska. I w żadnym nie czułam się do końca u siebie. Teraz wreszcie chcę mieć wymarzony dom, docelowy, przemyślany, przystosowany dla dzieci – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami „Gali” w styczniu 2021 roku.

Dodała, że rozpoczęcie budowy jest czymś, czego nie może się ona doczekać, ponieważ bardzo lubi sprawy związane z remontami i dekorowaniem.

 Lubię remonty, urządzanie, wybieranie, dekorowanie. Nie mogę się doczekać. To jest mój plan na najbliższe lata. Plus jestem mamą na cały etat i to mi się bardzo podoba – wyjaśniła.

Gwiazda międzynarodowego tenisa podzieliła się właśnie na Instagramie zdjęciem z placu budowy.

Agnieszka Radwańska na budowie. Jak przebiegała jej kontrola?

Agnieszka Radwańska wstawiła zdjęcie, na którym, ubrana w kamizelkę drogową i z kaskiem w dłoni, stoi przed jeszcze nieukończonym domem z niemal gotowymi piętrem i podbudówką.

Poniedziałkowa inspekcja #budowadomu #jestcorobić #tylerzeczy #żeniewiadomoktórewybrać #alejestfajnie #mójpierwszydom
Monday’s inspection #builinghome #alottodo #hardtodicide #excited #myfirsthome – sportsmenka podpisała zdjęcie.

W komentarzach posypały się komentarze zadowolonych fanów:

  • Powodzenia.

  • Gratulacje!

  • Wielu szczęśliwych lat w nowym domu.

  • Kto bogatemu zabroni.

  • Dobrze to wygląda.

Fotkę zobaczycie poniżej.

Już teraz widać, że ten dom nie będzie należał do najmniejszych i najskromniejszych! Wow!


Agnieszka Radwańska na budowie

Agnieszka Radwańska na budowie

Agnieszka Radwańska ma wóżek Cybex

Agnieszka Radwańska ma wóżek Cybex

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×