Agnieszka Radwańska z synkiem na kolanach. Pierwszy raz dobrze widać buzię Kubusia. Ale wyrósł!

Agnieszka Radwańska pokazała twarz synka

Agnieszka Radwańska pokazała twarz synka

Agnieszka Radwańska opublikowała na Instagramie zdjęcie z synkiem. To pierwszy raz, gdy pokazała tak wiele. Jak on wyrósł!

Agnieszka Radwańska dwa lata temu zakończyła międzynarodową karierę. Choć na korcie osiągała niemałe sukcesy – między innymi została wiceliderką rankingu WTA i tym samym uznano ją za jedną z najlepszych tenisistek na świecie, postanowiła zadbać o swoje życie osobiste. Pod koniec lipca ubiegłego roku została mamą. Wraz z mężem, Dawidem Celtem, powitali na świecie synka Kubusia.

Była gwiazda tenisa świetnie radzi sobie w roli mamy. Jak wyjawiła w rozmowie z Polskim Radiem, ma bardzo mało wymagające dziecko:

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami.

Chłopiec już za kilka miesięcy skończy roczek i w ostatnim czasie bardzo wyrósł, co widać na najnowszy zdjęciu opublikowanym w social mediach. Do kogo jest podobny?

Agnieszka Radwańska prawie pokazała twarz synka

Odkąd tenisistka została mamą, od czasu do czasu publikuje w social mediach zdjęcia z synkiem, przy okazji pokazując kulisy macierzyństwie. Pierwszy kadr pojawił się w dniu jego narodzin. Radwańska napisała wówczas, że maluch jest już z nimi.

Od tamtej pory zdjęć chłopca stale przybywa, jednak Agnieszka zdecydowała, że nie będzie pokazywać jego twarzy. Publikowała zdjęcia ze spacerów lub wspólnych zabaw, jednak ku niezadowoleniu fanów maluch zawsze jest odwrócony do nich tyłem.

Radwańska postanowiła jednak zrobić wyjątek. W niedzielne popołudnie opublikowała na Instagramie fotografię, która została wykonana podczas wspólnych wygłupów z synkiem.

Dobrej niedzieli. #razemnajlepiej #wdomu #zsynkiem – napisała pod zdjęciem.

Internauci po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć, do kogo podobny jest chłopiec. Niemowlę na początku miało dość jasne włosy, które w ciągu kilku miesięcy nieco pociemniały, przez co zaczął się upodobniać do taty, Dawida Celta, który jest brunetem. Nie da się jednak nie zauważyć, że urodę odziedziczył po Agnieszce – ma taki sam układ oczu oraz uszy.

Pod wpisem w mig zaroiło się od komentarzy fanów sportsmenki, którzy są wprost zauroczeni chłopcem. Wszyscy zauważyli, że w ostatnim czasie bardzo wyrósł:

  • Ślicznie z Kubusiem. Dobrej niedzieli również dla was!
  • Jak słodziak!
  • Fajny chłopaczek.
  • Jaki on już duży! Dzieci rosną zdecydowanie za szybko.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcie Agnieszki z czasów, gdy była jeszcze dzieckiem. Tylko spójrzcie, jak bardzo są do siebie podobni.


Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

aradwanska_129722677_113595057169268_8817782369205320872_n
Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×