Agnieszka Radwańska pochwaliła się nowym zdjęciem synka. Kubuś to już duży chłopiec. Jak on wyrósł!

Agnieszka Radwańska z synem

Agnieszka Radwańska z synem

Agnieszka Radwańska już drugi raz świętuje Dzień Matki. Gwiazda z tej okazji pochwaliła się nowym zdjęciem swojego synka. Kubuś nieźle wyrósł. 

Agnieszka Radwańska to jedna z najbardziej utytułowanych tenisistek na świecie. Od dzieciństwa pracowała na swój wielki sukces i podbijała korty na całym globie. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę zwycięstw, co zapewniło jej zapisanie się w historii sportu. Cztery lata temu ze względu na kontuzję zdecydowała się zakończyć sportową karierę. Zgromadzony majątek zainwestowała w nieruchomości. A od ponad roku zwolniła także z karierą w show-biznesie i skupia się na macierzyństwie.

O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała fanów w uroczy sposób. Później dodawała w sieci kolejne zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć, jak zmienia się jej ciało w ciąży. Jej synek Kuba urodził się w 2020 roku. Ojcem chłopca jest mąż byłej gwiazdy tenisa, Dawid Celt. Z okazji Dnia Matki gwiazda pochwaliła się nowym zdjęciem maluszka. Ale on wyrósł!

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie syna

Agnieszka jest bardzo aktywna na Instagramie i od czasu do czasu wrzuca do sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej synka. Nie robi tego zbyt często, dlatego każdy taki kadr to prawdziwy rarytas. Przez niemal dwa lata nie zdecydowała się jednak pokazać twarzy swojej pociechy i jak na razie nie zmieniła zdania w tym temacie.

Jest to już drugi Dzień Matki, który gwiazda sportu świętuje w nowej roli. Z tej okazji postanowiła zrobić niespodziankę swoim obserwatorom w social mediach. Pochwaliła się zupełnie nowym zdjęciem, na którym widzimy ją z Kubusiem. Chociaż nie widać jego twarzy, to można dostrzec, że rośnie jak na drożdżach i jest już dużym chłopcem.

Mamą być – napisała.

Mama i syn na wspólnej fotografii zachwycili internautów. Pod wpisem gwiazdy sportu natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów pod ich adresem. My jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo zmienił się i wyrósł Kubuś. W galerii zamieszczamy więcej jego zdjęć.


Agnieszka Radwańska - Dzień Matki 2022

Agnieszka Radwańska - Dzień Matki 2022

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×