Szukaj

To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

Zdjęcie (1) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[1/10] Agnieszka Radwańska w 1/8 Wimbledonu

Zdjęcie (2) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[2/10] Agnieszka Radwańska obecnie

Zdjęcie (3) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[3/10] Agnieszka Radwańska - Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie 2018

Zdjęcie (4) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[4/10] Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Zdjęcie (5) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[5/10] Agnieszka Radwańska obecnie

Zdjęcie (6) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[6/10] Agnieszka Radwańska na uczelni

Zdjęcie (7) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[7/10] Agnieszka Radwańska

Zdjęcie (8) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[8/10] Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie

Zdjęcie (9) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[9/10] Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej

Zdjęcie (10) To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

[10/10] Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

×