Agnieszka Radwańska pochwaliła się zdjęciami z synkiem. Kuba to już duży chłopiec i samodzielnie biega po plaży

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcia z synkiem. Kuba to już duży chłopiec i samodzielnie poznaje świat.

Agnieszka Radwańska przez wiele lat była związana z tenisem ziemnym i wyrosła na jedną z największych gwiazd tej dyscypliny w Polsce. Była tytanem pracy, co przekładało się na świetnie wyniki na korcie. Walczyła w największych turniejach i osiągała świetne rezultaty. W 2018 roku zakończyła karierę zawodową. Tuż potem pojawiła się na parkiecie Tańca z gwiazdami, a nieco później skoncentrowała się na macierzyństwie.

Radwańska w 2020 roku została mamą. Powitała na świecie uroczego Jakuba, którego ojcem jest Dawid Celt. Niedawno chłopiec świętował pierwsze urodziny. Z tej okazji dumni rodzice przygotowali piękne przyjęcie. Pojawiło się mnóstwo dekoracji, wśród których prym wiodły balony z Kubusiem Puchatkiem. Nie brakowało też cudnego tortu, na którym ustawiono świeczkę, a także komentarza znanej mamy. Stwierdziła, że ostatnie 12 miesięcy jest najlepszym czasem w jej życiu.

Czas płynie nieubłaganie, a Kubuś jest już dużym chłopcem i samodzielnie poznaje świat. Nie tylko już biega, ale także jest bardzo żywym dzieckiem, o czym świadczy najnowszy wpis Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska na nowych zdjęciach z synkiem

Agnieszka Radwańska przez długi czas koncentrowała się głównie na sporcie. W wieku sześciu lat debiutowała na korcie w Niemczech w Gronau. Wówczas wygrała pierwszy dziecięcy turniej. Potem ciężko trenowała, wyjeżdżała na juniorskie zawody, krajowe i zagraniczne.

W kolejnych latach kariera Radwańskiej nabrała rozpędu. Zwyciężyła w dwudziestu turniejach WTA w grze pojedynczej i dwóch w grze podwójnej. Jest pierwszą polską tenisistką, która zarobiła na koncie ponad milion dolarów amerykańskich. W przeciągu całej kariery zarobiła 27 683 807 dolarów amerykańskich, co plasuje ją na 9. miejscu w klasyfikacji wszech czasów.

W 2017 roku Agnieszka Radwańska została żoną. 22 lipca w Krakowie, w rodzinnym mieście gwiazdy, wyszła za mąż za Dawida Celta. Małżonkowie w 2020 roku zostali rodzicami uroczego chłopca. Kuba skradł serca rodziców i fanów byłej tenisistki, którzy z uwagą śledzą, jak rozwija się maluch.

Wiadomo już, że wcześnie zaczął chodzić, a najnowszy post jej mamy dowodzi, że jest żywym chłopcem i ona docenia momenty, kiedy może na chwile usiąść.

Ta chwila kiedy synek biega, a Ty możesz na moment usiąść – napisała.

Zdjęcia z nadbałtyckiej plaży zachwyciły internautów, którzy nie szczędzą komplementów w kierunku Radwańskiej i jej synka.


Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Radwańska roczek2

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale co ma do tego Agnieszki protest w obronie aborcji. Agnieszka popierała prawo do wyboru kobiety w sprawach które bezpośrednio dotyczą kobiety a nie stricte aborcji prawo do jej decydowania o własnym ciele i własnym życiu.

 • Gość pisze:

  Sielanka rodzinna entuzjastki blyskawicy

 • Loki pisze:

  Szczęśliwie uniknął aborcji bo mama na warunki w przeciwieństwie do pewnej piosenkarki. Ale mama jest z pod znaku błyskawicy więc miał podwójne szczęście….

 • Antek pisze:

  Tej jesieni takie fotki…A zeszłej z błyskawic w obronie aborcji.I wszystko się pani zgadza…. Nie wstyd być tak miętkim ,w strachu przed elytą

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×