Agnieszka Radwańska o problemach ze zdrowiem: „Cały organizm jest nadszarpnięty, cały układ nerwowy”. Te słowa mrożą krew

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zdrowia aga szm..ta coś tu chyba jest nie tak ale wszystko kwestia okularów a chcesz poznać prawde usiądz na ławce koło palarni w przerwie wesela jestem pies na baby żona to potwierdzi ale jej kolezanek wielorybów to nawet za darmo nie rusze a ja kotka na misie ale to juź inna bajka rok postu albo nic i spanie na tapczanie razem ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  PO-wscy „intelektualiści”, nie znają innego języka. Nawet nie wiedzą, że są naiwnymi, fanatycznymi wielbicielami tych ” wspaniałych demokratów”, tych ” praworządnych, tolerancyjnych, nowoczesnych Europejczyków”, którzy gdyby dalej rządzili to bylibyśmy niewolnikami Niemców. Bo takie były i są nadal zamiary Niemców. Sami o tym otwarcie mówią, i wcale się z tym nie kryją. No cóż, u PO-wskich „intelektualistów”, usta są pełne frazesów i banałów, które tak naprawdę nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Obrażanie Pani Agnieszki Radwańskiej świadczy tylko i wyłącznie o tym osobniku, który ją obraża. Kłamstwa, obrażanie, używanie wulgaryzmów to jest to, co najlepiej wychodzi samozwańczej PO-wskiej „elicie”.
  Pani Agnieszka Radwańska jest wolną Osobą i ma prawo do korzystania z demokracji. A osobnikowi, który w ten sposób obraża innych, brakuje kultury osobistej, podstawowych zasad dobrego wychowania i TOLERANCJI, o której tak naprawdę, nie ma zielonego pojęcia, nie rozumie tego słowa, i nie wie, co ono znaczy.

 • Gość pisze:

  a kogo obchodzi ta pisowska szmata

  • Gość pisze:

   Szmata to ty jesteś

  • pipi pisze:

   Widać,że i Ciebie już zaraził Twój rudy guru nienawiścią,a odzywki Twoje i jego popleczników już nie zaskakują- to Wasz znak rozpoznawczy.DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gośćkinga pisze:

   Pisowska , po-ska kazdy wolny a ty debil do kwadratu, dziwie się ze pisac umiesz

  • Hanna pisze:

   A skąd taka nienawiść do osoby która bardzo ciężko wypracowała swoją karierę ! Wysiłek całego życia ! A tu taki JAD NIENAWIŚCI !WSTYD! Hańba ! Dla takiej nędznej postawy jaka reprezentujesz istoto ludzka!To najczęstsza postawa Polaka który zazdrość, przelewa w NIENAWIŚĆ !

×