Szukaj

Agnieszka Radwańska zakończyła swoją sportową karierę! Szokująca decyzja największej polskiej gwiazdy tenisa!

Agnieszka Radwańska kończy karierę

Agnieszka Radwańska kończy karierę

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę

Agnieszka Radwańska najlepsza polska tenisistka, finalistka Wimbledonu 2012, zwyciężczyni Mistrzostw Świata w 2015 roku oraz pięciu prestiżowych turniejów tenisowych świata – podjęła zaskakującą decyzję! Tenisistka, która zarobiła na korcie ponad 1 mln dolarów amerykańskich, zwyciężczyni dwudziestu turniejów WTA w grze pojedynczej i dwóch w grze podwójnej zakończyła swoją sportową karierę.

Agnieszka Radwańska o tej szokującej decyzji poinformowała wszystkich za pośrednictwem mediów społecznościowych:

 Pragnę podzielić się z Wami jedną z moich najważniejszych życiowych decyzji. W dniu dzisiejszym, po 13 latach zawodowego grania, kończę swoją przygodę z zawodowym tenisem. Nie jest mi z tym łatwo. W głowie jeszcze tyle wspomnień, emocji zwycięstw tych dwudziestu zdobytych turniejów i tych blisko sześciuset wygranych meczów. Niestety nie mogłam już trenować jak dawniej, a organizm i tak coraz częściej odmawiał posłuszeństwa. W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji.

Odkładam rakietę i żegnam się z tourem, ale nie z tenisem. Tenis jest i zawsze będzie pełnił w moim życiu wyjątkową rolę. Czas na nowe wyzwania, nowe pomysły, mam nadzieję równie ekscytujące jak te na korcie.

Ufam, że na przestrzeni tych wszystkich lat godnie reprezentowałam nasz kraj na całym świecie oraz dostarczałam Wam wszystkim wielu emocji, wrażeń i radości. Wasze wsparcie, miłe słowa oraz wiara w moje zwycięstwa były ze mną na każdym meczu i za to serdecznie i z głębi serca Wam dziękuję. Dziękuję za każdą nieprzespaną noc spędzoną przed telewizorem oraz za wszystkie tytuły Fan Favorite – to dla mnie zaszczyt i najlepsza nagroda za ciężką pracę.

Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną na dobre i na złe, rodzicom, siostrze, mojemu najlepszemu teamowi: Dawidowi, Tomkowi, Krzyśkowi, Jasonowi, moim sponsorom i partnerom – zawsze będę wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Aga – napisała tenisistka.

Wiadomość ta zmroziła wszystkie portale sportowe, a także wielbicieli tenisa. Fani Agnieszki Radwańskiej są w wielkim szoku.

Co myślicie o tej decyzji?

Mąż Agnieszki Radwańskiej wyjawił jej wstydliwe sekrety. Zdradził, co najbardziej go w niej denerwuje

Usta Agnieszki Radwańskiej na tapecie. Poprawiła czy nie? Najnowsze zdjęcia podzieliły internautów

Agnieszka Radwańska otworzyła hotel na krakowskiej starówce! Cena za noc słona, ale warunki jak w pałacu!


Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska powiększyła usta?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Radwańska z mężem po ślubie - zdjęcia

Agnieszka Radwańska z mężem po ślubie - zdjęcia

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×