Agnieszka Radwańska majówkę spędza w domu. Pokazała zdjęcie z tarasu. Miejsce stworzone do relaksu. Co za luksus!

Agnieszka Radwańska - jak mieszka

Agnieszka Radwańska - jak mieszka

Agnieszka Radwańska majówkę spędza w domu. Pochwaliła się zdjęciem z tarasu swojego mieszkania. Trzeba przyznać, że miejsce jest tak piękne, że wcale nie żal ruszać się z niego w świat. Jak mieszka była gwiazda tenisa?

Agnieszka Radwańska przez wiele lat swojej imponującej kariery zmuszona była do życia na walizkach i częstych podróży. Od kiedy przeszła na sportową emeryturę, wyjeżdża tylko wówczas, kiedy ma ochotę na wakacje.

Pokazuje już świat swojemu synkowi. Kubuś już widział polskie góry i Bałtyk, nad którym jego rodzice kupili mieszkanie, a także poleciał z rodzicami do Dubaju.

W jednym z wywiadów Agnieszka mówiła, że maluch jest mało absorbującym dzieckiem, więc zapewne podczas podróży także jest bardzo spokojny.

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami.

Po latach pomieszkiwania w hotelach Radwańska uwiła sobie piękne, luksusowe gniazdko. Jak mieszka Agnieszka?

Jak mieszka Agnieszka Radwańska?

Agnieszka Radwańska ponad dwa lata temu zakończyła międzynarodową karierę. Choć na korcie osiągała niemałe sukcesy – między innymi została wiceliderką rankingu WTA i tym samym uznano ją za jedną z najlepszych tenisistek na świecie, postanowiła zadbać o swoje życie osobiste. Pod koniec lipca ubiegłego roku została mamą. Wraz z mężem, Dawidem Celtem, powitali na świecie synka Kubusia.

Była gwiazda tenisa świetnie radzi sobie w roli mamy. Często na jej Instagramie pojawiają się kadry z synkiem. Pozostaje też w stałym koncie ze swoimi fanami, dzięki czemu można zobaczyć jak mieszka.

1 maja zdradziła, jak spędzi majówkę. Okazuje się, że długi weekend zamierza spędzić w domu. Pokazała zdjęcie z tarasu. Jest to tak piękne i sprzyjające relaksowi miejsce, że nie ma wcale potrzeby się ruszać gdzieś daleko, zwłaszcza że pogoda w tym roku nie rozpieszcza.

Ja spędzam naszą słoneczną i ciepłą majówke w domu a wy?? – zapytała fanów.

Dzięki zdjęciom, które pojawiają się na Instagramie gwiazdy, wiemy, że mieszka nie tylko luksusowo, ale też wygodnie. Wszystkie pomieszczenia zostały urządzone w minimalistycznym stylu. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×