Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Polska „Angelina Jolie” właśnie się zaręczyła! Jej narzeczony to były polityk!

Agnieszka Orzechowska 2017


Agnieszka Orzechowska właśnie się zaręczyła!

Pod koniec maja Agnieszka Orzechowska zaręczyła się z byłym politykiem, Danielem Olechem, który swojego czasu był bohaterem jednego z politycznych skandali. Wiadomość o przyjętych oświadczynach celebrytka przekazała na jednym z portali społecznościowych. Z tej okazji opublikowała również zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego, które w bardzo wymowny sposób podpisała:

Co za mężczyzna

Co o swoim narzeczonym mówi jeszcze Agnieszka Orzechowska?

To cudowny mężczyzna. Nie znamy się długo, ale czuję, że to właśnie to! Nasz ślub odbędzie się po operacjach nóg, które ponownie muszę przejść. Gdy dojdę do siebie, wyprawimy huczne wesele – powiedziała celebrytka dla  „Super Expressu”

W połowie maja, polityk wraz ze swoją wybranką zorganizowali konferencję prasową, której miała patronować partia Nowoczesna. Podczas konferencji Daniel Olech opowiadał o akcji przekazania zabawek dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego. Jak się później okazało, ugrupowanie całkowicie odcięło się od tego wydarzenia, ujawniając kulisy tej sprawy. Politycy twierdzili bowiem, że była to prywatna inicjatywa Daniela Olecha i oni się z nią nie utożsamiają. Po tym wydarzeniu, działacz został usunięty z partii.

Przyszłej pannie młodej gratulujemy zaręczyn, mimo że odbyły się one w cieniu dość nieprzyjemnych okoliczności.

Agnieszka Orzechowska: Zdradziłam kochankę…

 

Agnieszka Orzechowska

Polska „Angelina Jolie” Agnieszka Orzechowska

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Orzechowskiej

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Orzechowskiej

Daniel Olech

Daniel Olech

Chciałbyś wziąć ślub w Las Vegas?Komentarzy: 2


Gość | 2 lipca 2017, 20:34

dla was jest polską Angeliną? Bo dla mnie wcale!!!


Gość | 4 czerwca 2017, 19:12

oriflame ma trzy opcje – #1 karta rabatowa -20%, kupujesz produkty dla siebie i znajomych 2# sprzedaż bezpośrednia w myśl zasady prosto, przyjemnie, przy okazji. Jestes w autobusie lub u fryzjera, wyciągasz na poczekalni katalog albo malujesz usta błyszczykiem, chwilę później otrzymujesz pieniądze za polecenie produktu. #3 drogeria internetowa. zapraszasz znajomych i przyjaciół do robienia tego samego . oferując im 20% zniżki na kazdy produkt nawet ten za 1,99 – 20%= 1,45, kosmetyki nietestowane na zwierzętach, oraz pracę bez wymuszonego zakładania działalności. do 12% czyli zarobków na poziomie ponad 3 tysięcy dopiero oriflame przesyła potrzebne dokumenty, sama też mam możliwość otwarcia takiej drogerii na miejscu – offline (stacjonarną), dyrektorzy mają już opracowane biznes plany na taką okazję. Zapraszam na dzisiejsze bezpłatne spotkanie na platformę webinarową gosiaczek1989.clickmeeting.com ,odbywają się też bezpłatne konferencje, na których występują konsultanci na scenie, warto do nich dołączyć w niedalekiej przyszłości lub zdobyć kosmetyki i nie tylko za 4,90. Dziś mamy też szkolenie dla tych którzy chcą poznać zasady od poszewki na oripasja.clickmeeting.com o 21

https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=1959750


Dodaj komentarz
×