Gwiazda „Barw szczęścia” jest w żałobie. We wzruszający sposób pożegnała ukochanego ojca

Agnieszka Mrozińska straciła ojca

Agnieszka Mrozińska straciła ojca

Agnieszka Mrozińska jest w żałobie. Gwiazda straciła ojca, z którym pożegnała się na Instagramie. Wpis, który opublikowała, chwyta za serce. 

Agnieszka Mrozińska, to aktorka teatralna i filmowa, która od dłuższego czasu jest jedną z gwiazd serialu Barwy szczęściaTo właśnie tam wciela się w postać znanej i lubianej Marioli Kłos, przez co zdobyła niemałą popularność wśród fanów serialu.

Zobacz: Barwy szczęścia”: Dlaczego córka Walawskich umrze? Do jej śmierci przyczyni się jeden drobiazg

Agnieszka Mrozińska pożegnała ojca

Gwiazda, oprócz planu filmowego, jest także niezwykle aktywna w sieci. Na swoim Instagramie dzieli się nowymi projektami, a także prywatnymi zdjęciami. We wtorkowy wieczór właśnie tam przekazała smutną wiadomość. Okazuje się, że Mrozińska kilka dni temu straciła ojca. Poinformowała o tym w niezwykle wzruszającym wpisie. Agnieszka podzieliła się archiwalnym zdjęciem, na którym pozuje u boku taty. W opisie postanowiła się z nim publicznie pożegnać.

Tato będę za TOBĄ tęsknić. Spoczywaj w pokoju wiecznym i bądź tam na górze szczęśliwy. KOCHAM CIĘ. Twoja Córeczka – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: Kacper z „Barw szczęścia” przejdzie metamorfozę! Po tym nieśmiałym młodzieńcu nie ma już ani śladu

Aktorce i całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Agnieszka Mrozińska – kim jest?

Mrozińska jest aktorką filmową i teatralną, od lat związaną z Teatrem Muzycznym Roma. Oprócz Barw Szczęścia, zagrała  m.in. w Na dobre i na złeUwikłani, Disco poloJest także aktorką dubbingową. Użyczyła głosu m.in. bohaterkom polskojęzycznej wersji produkcji Disney Channel Mitchie Torres w filmach Camp Rock i Camp Rock 2: Wielki finał.

Prywatnie była żoną Piotra Juszczyka, z którym ma córkę Nadię. Obecnie jest zaręczona z projektantem mody, Alexem Caprice.

Zobacz: Śmiertelna choroba w „Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem


Agnieszka Mrozińska pożegnała ojca

Agnieszka Mrozińska pożegnała ojca

Agnieszka Mrozińska z Alexem Caprice

Agnieszka Mrozińska z Alexem Caprice

Agnieszka Mrozińska - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Agnieszka Mrozińska - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×