Druga suknia ślubna Agnieszki Mrozińskiej. Wyglądała w niej jeszcze piękniej niż w pierwszej. Jest ogień!

Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska wzięła ślub. Panna młoda przygotowała dwie przepiękne kreacje. W jaką suknię się przebrała? Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Mrozińska jest aktorką z wieloletnim doświadczeniem. Mimo iż przez 11 lat występowała na deskach Teatru Muzycznego Roma, to jednak pojawienie się w serialu Barwy szczęścia przyniosło jej niesamowitą popularność. Od 2017 roku wciela się tam w przedsiębiorczą Mariolę Kłos. Chociaż jej postać miała być jedynie epizodem, tak spodobała się widzom, że scenarzyści rozbudowali wspomniany wątek.

Mrozińska realizuje się zawodowo, a także spełnia się w życiu prywatnym. Od 5 lat u jej boku trwa projektant mody Alex Caprice. Wiadomo, że para od jakiegoś czasu szykowała się do ślubu. Agnieszka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jakie zalecenia skierowała do zaproszonych gości:

Będzie to w stylu boho. To będzie takie white party. Będzie w plenerze, wszyscy będą na biało. Nie będzie z przepychem. Będzie w gronie najbliższych i przyjaciół. Chcemy, żeby wszyscy czuli się swobodnie i luźno, żebyśmy wszyscy się dobrze bawili i żebyśmy mogli ten dzień zapamiętać.

Agnieszka Mrozińska: druga suknia ślubna. Jak wyglądała?

Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice odbył się we wtorek na terenie Zamku Ogrodzieniec. Dla zaproszonych osób przygotowano moc atrakcji. O oprawę muzyczną zadbał Rafał Szatan, który wykonał kilka romantycznych utworów. Nie był jednak jedyną znaną osobą, która ten dzień świętowała z parą młodą. Pojawili się także m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Domagała, Mateusz Damięcki z rodziną, Elżbieta Romanowska, Michał Meyer, Maja Hyży, Kamila Kamińska i Sabina Sago.

Panna młoda zaprezentowała się w dwóch sukniach ślubnych. Pierwszą nosiła podczas składania przysięgi. Wybrała kreację o kroju księżniczki, do której dobrała 2,5-metrowy welon autorstwa Sylwii Kopczyńskiej.

Potem Agnieszka Mrozińska się przebrała. Sięgnęła po suknię, której autorką jest projektantka Lilit. Wspomniany model miał odsłonięte ramiona, a także gorset zdobiony koronką. Do stworzenia dołu kreacji wykorzystano brokatową, tiulową tkaninę, która świetnie mieniła się w świetle lamp. Aktorka zrezygnowała z opaski, którą wcześniej nosiła. Dobrała buty na obcasie przewiązywane w kostce. Wyglądała przepięknie, o czym przekonacie się, zaglądając do galerii.


Agnieszka Mrozińska wzięła ślub. Pochwaliła się drugą kreacją

Agnieszka Mrozińska wzięła ślub. Pochwaliła się drugą kreacją

Agnieszka Mrozińska i jej druga ślubna kreacja

Agnieszka Mrozińska i jej druga ślubna kreacja

Agnieszka Mrozińska wzięła ślub. Pochwaliła się drugą kreacją

Agnieszka Mrozińska wzięła ślub. Pochwaliła się drugą kreacją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×