Siostra odwiedziła grób Ani Przybylskiej. Opublikowała poruszające nagranie z cmentarza

Agnieszka Kubera pokazała relację z grobu Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera pokazała relację z grobu Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej zdążyła odwiedzić grób aktorki. Pokazała poruszającą relację z cmentarza.

Siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, cały czas pielęgnuje pamięć przedwcześnie zmarłej aktorki. Nie zapomina o rocznicach, tych wesołych i tych tragicznych dla rodziny. Przypomnijmy – odeszła 5 października 2014 roku w Gdyni po przegranej walce z chorobą nowotworową. 9 października jej ciało spoczęło na Cmentarzu parafialny w Gdyni-Oksywiu.

Kiedy zbliża się dzień 1 listopada, obowiązkowo na jej profilu społecznościowym pojawia się znak tego, że odwiedziła grób. Tym razem okoliczności są całkowicie inne – Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie cmentarzy, ze względu na pandemię koronawirusa.

Siostra Anny Przybylskiej odwiedziła grób aktorki

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu, ale pamięć o tej niezwykle lubianej i popularnej polskiej aktorce jest wiecznie żywa. Dowodem jest choćby to, że jej miejsce spoczynku zawsze tonie w kwiatach. Kiedy zbliża się dzień 1 listopada, który w naszej tradycji szczególnie zbliża nas do bliskich, którzy odeszli, nagrobek Ani aż ugina się od wiązanek i zniczy.

Szczególnie o jej pamięć dba siostra, co jakiś czas udziela wywiadów, w których wspomina Anię. Niedawno zdradziła, że jej związek z Jarkiem Bieniukiem, był bardzo udany.

Myślę, że byli naprawdę fajną parą i rodziną w wolnym związku. Chociaż nieidealną. Od miłości po nienawiść. Ale takie jest życie.

Agnieszka Kubera co roku pokazuje, jak wygląda grób jej siostry. W tym roku, naznaczonym pandemią, nie będzie takiej możliwości. Zdążyła jednak być na cmentarzu i zapalić światełko. Relację pokazała na Instastory. Opatrzyła ją refleksją, że wielu w tym roku nie będzie miało takiej możliwości.

Nie wszyscy będa mieli w tym roku tyle szczęścia co ja, móc zaplić znicz najbliższym…

Agnieszka Kubera pokazała relację z grobu Anny Przybylskiej

Relacja powstała, kiedy już było ciemno, więc widać tylko symboliczne światełka na grobach. Poruszające.


Nagrobek Anny Przybylskiej na Instagramie jej siostry

Nagrobek Anny Przybylskiej na Instagramie jej siostry

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Gdzie znajduje się grób Anny Przybylskiej?

Gdzie znajduje się grób Anny Przybylskiej?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×