Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu? Producenci znaleźli pomysł na powrót uśmierconej bohaterki

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Ostatni rok był bardzo ciężki dla Agnieszki Kotulanki. Aktorka zakończyła współpracę z ekipą Klanu i zmagała się ze swoim problemem alkoholowym. Było jej bardzo ciężko, co potwierdzały liczne zdjęcia zrobione przez paparazzich. Niestety, gwiazda serialu nie chciała dać sobie pomóc.

Zobacz: Jacek Borkowski chciał pomóc Agnieszce Kotulance: „Ona tego nie chce. Nie odbiera telefonów”

Na szczęście dzięki determinacji córki aktorki, Kotulanka powoli wychodzi na prostą. Jej pociecha przypilnowała, by matka udała się na terapię do specjalnego ośrodka. Jak donosi źródło Super Expressu, aktorka ma się coraz lepiej. Ostatnio była widziana w restauracji sushi:

W niczym nie przypominała siebie sprzed roku. Zadbana, z nową fryzurą, w nowych ciuchach i z lekkim uśmiechem na twarzy – relacjonuje tabloid. Wszystko wskazuje na to, że wyrwała się z alkoholowego piekła i zaczęła walczyć o powrót do show-biznesu.

Produkcja Klanu jeszcze 3 lata temu zapewniała, że aktorka może wrócić na plan w każdej chwili. W międzyczasie uśmiercono jednak jej bohaterkę. Okazuje się, że to nie przekreśla szans Kotulanki na powrót do serialu. Dlaczego?

Mówiło się, o tym, że Agnieszka może zacząć grać w „Klanie” w scenkach retrospekcyjnych, czyli główni bohaterowie przypominaliby sobie jakieś zdarzenia z Krystyną Lubicz. Ktoś nawet wspominał o „brazylijskim” rozwiązaniu, czyli pojawieniu się nieznanej siostry bohaterki. Ale warunek jest wiadomo jeden

To byłby naprawdę spektakularny powrót. Jeśli tylko Agnieszka Kotulanka chciałaby tego to życzymy jej zrealizowania planów.

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Środowisko aktorskie bardzo wspiera Agnieszkę Kotulankę

Środowisko aktorskie bardzo wspiera Agnieszkę Kotulankę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×