Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

Zdjęcie (1) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[1/8] Agnieszka Kotulanka - grób, 1 listopada 2019

Zdjęcie (2) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[2/8] Agnieszka Kotulanka - grób na cmentarzu w Legionowie

Zdjęcie (3) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[3/8] Agnieszka Kotulanka pogrzeb

Zdjęcie (4) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[4/8] Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Zdjęcie (5) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[5/8] Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Zdjęcie (6) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[6/8] Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Zdjęcie (7) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[7/8] Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Zdjęcie (8) Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

[8/8] Agnieszka Kotulanka nie żyje. Tomasz Stockinger wspomina zmarłą aktorkę

Komentarze

×