Polski aktor spotkał Agnieszkę Kotulankę na ulicy! „Byłem w szoku”

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka ma szansę na powrót do pracy w zawodzie

Agnieszka Kotulanka swoją karierę zaczynała w teatrze telewizji. Później trafiła do Klanu i szybko zjednała sobie sympatię widzów. Chociaż aktorka zniknęła z oczu fanów po tym, jak jej postać w serialu została uśmiercona, wielu z przyjemnością znów zobaczyłoby ją na ekranie – w tym jej dobry przyjaciel, Andrzej Grabarczyk.

Zobacz: Agnieszka Kotulanka wraca do pracy? Patryk Vega ma dla niej propozycje nie do odrzucenia!

O tym, że Agnieszka ma problemy z nałogiem – jest uzależniona od alkoholu – wiadomo od dawna. Na szczęście z relacji Grabarczyka wynika, że aktorka powoli staje na nogi i walczy o siebie:

Szedłem ulicą i zupełnie przypadkowo wpadłem na Agnieszkę. Byłem w szoku. Przywitaliśmy się i chwilę porozmawialiśmy. Byłem zbudowany tym spotkaniem, bo Agnieszka wygląda świetnie. Idzie ku dobremu. Myślę, że zwalczyła w sobie chorobę. Przyjaźniliśmy się. Pamiętam zaraz na początku kariery Agnieszka zagrała szereg kapitalnych ról w teatrze telewizji. Potem razem występowaliśmy w „Klanie”. Szkoda, by jej talent się zmarnował. Ale jest silna, zawsze taka była, miała mocny charakter. Myślę, że przezwycięży swoje problemy – wyznał w rozmowie z magazynem Dobry Tydzień

Wszystko jest na dobrej drodze ku temu, by Kotulanka znów wróciła do zawodu. Gwiazda zdecydowała się na leczenie w poradni dla osób uzależnionych, wygląda coraz lepiej i częściej się uśmiecha. Wszyscy mocno jej kibicują, a Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka odpowiedzialna za nową produkcję TVP Korona Królów, jest zdania, że szanse Agnieszki na nową rolę rosną z każdym dniem:

Taki powrót byłby budującym przykładem dla innych, którzy borykają się z podobnym problemem. Pokazałby, że można wyjść z nałogu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Na pewno ktoś z naszego środowiska wyciągnie do Agnieszki pomocną dłoń, by mogła wrócić do zawodu, odbudować swoją pozycję i poczucie własnej wartości – wyjaśniła Łepkowska

Agnieszka podjęła trudną walkę o samą siebie, a taki powrót byłby bez wątpienia spektakularny i wszyscy niecierpliwie na niego czekamy!

Zobacz: Agnieszka Kotulanka wychodzi na prostą? W jej życiu czas na kolejne zmiany

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka KotulankA

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?


Agnieszka Kotulanka

Agnieszka KotulankA

Agnieszka Kotulanka znalazła pracę

Agnieszka Kotulanka znalazła pracę

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×