Dzieci Agnieszki Kotulanki w potrzasku. Wróciły przykre wspomnienia sprzed lat

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka przez wiele lat była jedną z największych gwiazd serialu Klan. Jej karierę przerwał nałóg, z którego przez wiele lat nie mogła wyjść. Niedługo miną trzy lata od śmierci aktorki. Czy doczeka się biografii?

Agnieszka Kotulanka była jedną z największych gwiazd serialu Klan. W kultowej produkcji grała od samego początku i wcielała się w postać Krystyny Lubicz, która była żoną jednego z głównych bohaterów. W telenoweli pojawiała się do 2013 roku. Gwiazda w swojej karierze zagrała też w kilkunastu filmach, oraz innych popularnych serialach, ale najwięcej czasu poświęciła na swoją pracę w teatrze. W momencie gdy odeszła z wielkiego hitu Telewizji Polskiej całkowicie zniknęła z show-biznesu.

Powodem takiej decyzji była jej choroba alkoholowa. Od dłuższego czasu w kolorowej prasie pojawiały się doniesienia o tym, że gwiazda ma problemy z piciem. Zgubny nałóg wciągnął ją tak bardzo, że przestała wywiązywać się ze swoich zawodowych obowiązków. Na planie serialu pojawiała się pod wpływem, lub w ogóle nie stawiała się w pracy. Scenarzyści podjęli trudną decyzję o tym, żeby uśmiercić jej bohaterkę i ostatecznie zrezygnować ze współpracy z aktorką.

Agnieszka Kotulanka: czy powstanie książka o artystce?

Agnieszka Kotulanka wiele lat walczyła z nałogiem. W tym czasie pomagała jej córka Katarzyna, która starała się otoczyć matkę opieką i pomóc jej w powrocie do normalności. Aktorka zgodziła się nawet iść na odwyk. Na kilka miesięcy przed jej śmiercią wydawało się, że gwiazda w końcu wraca na dobre tory. Niestety 20 lutego 2018 roku doznała udaru krwotocznego, z którego nie udało jej się wyjść.

Teraz powstał pomysł, aby historia jej życia i tragicznej śmierci została opisana na kartach książki. Miałby to być obszerny wywiad między innymi z jej dziećmi. Okazuje się, że ani jej córka Katarzyna, ani syn Michał nie mają ochoty brać w tym udziału. O wszystkim znajoma gwiazdy opowiedziała w magazynie Na Żywo.

Byłby to wywiad rzeka. Kasia i Michał musieliby opowiedzieć o pięknych, wzruszających chwilach spędzonych z mamą, ale też o jej szalenie trudnej walce z chorobą alkoholową. A oni nie chcą tego pamiętać i wspominać, bo to były najtrudniejsze lata ich życia – mówi przyjaciółka rodziny.

Dla dzieci aktorki walka z nałogiem matki była niezwykle trudna. Od śmierci gwiazdy Klanu minęło już niemal trzy lata, a jej dzieci podobno nadal nie mogą pogodzić się z tym co się stało.

Dzieci pomagały jak potrafiły. (…) Dzięki terapii aktorka zaczęła wychodzić  z nałogu. Snuła plany na przyszłość. Pokrzyżowała je śmierć wskutek wylewu krwi. Dla Kasi i Michała to był szok. Czas nie uleczył ran – czytamy w Na żywo.

Agnieszka Kotulanka zmarła w wieku 62 lat. Została pochowana obok swojego ojca, na cmentarzu parafialnym w Legionowie. Jak na razie nie wiadomo, jaką decyzję podjęły jej dzieci i czy doczekamy się publikacji opisującej życie aktorki.


Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Agnieszka Kotulanka nie żyje. Tomasz Stockinger wspomina zmarłą aktorkę

Agnieszka Kotulanka nie żyje. Tomasz Stockinger wspomina zmarłą aktorkę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dajcie spokój dzieciom …ile nie musiały wycierpieć przez chlanie matki…i jaka ulgę czyx gdy odeszła..niech żyją sobie spokojnie a o aktorce koledzy aktorzy niech podpowiadają..na pewno mają więcej dobrych wspomnień..eh😰

  • Gość pisze:

    PANI AGNIESZKA , PIĘKNA , I WSPANIAŁA AKTORKA , ODESZŁA ZA SZYBKO , ALE POPADŁA W PASUDNĄ CHOROBĘ , Z KTÓREJ CHCIAŁA SIĘ UWOLNIĆ , ALE NIE UDAŁO SIĘ , ŻAL . ZAWSZE BĘDZIE W NASZYCH SERCACH …

  • Gość pisze:

    Kobieta nawet nie powinna wachac alkoholu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×