Sekrety związku Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego po latach wychodzą na jaw. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki

Agnieszka Kotulanka zerwała z Pawłem Wawrzeckim?

Kiedy Polskę obiegła informacja o śmierci Agnieszki Kotulanki, fani i byli współpracownicy aktorki nie mogli w to uwierzyć. Gorycz, rozżalenie i niedowierzanie towarzyszyły wszystkim nawet podczas pogrzebu, na którym doszło do nieprzyjemnego incydentu z udziałem Pawła Wawrzeckiego. Były partner Kotulanki został zmieszany z błotem przez pogrążonych w smutku żałobników. Nie bez przyczyny zresztą, bo wszyscy obwiniali go o jej problemy z alkoholem, które skończyły się poważną chorobą i wyłączeniem aktorki z życia zawodowego. Gdy wydawało się, że najgorsze ma za sobą i staje na nogi, niespodziewany wylew przekreślił wszystkie jej nadzieje.

Jak się okazuje, związek Agnieszki i Pawła wyglądał zupełnie inaczej niż wszyscy sądzili. Głos w sprawie i jednocześnie w obronie aktora zajęła Joanna Szczepkowska.

 W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. Przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie.Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno: Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele. Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka zaprosiła go na wakacje. I na tych wakacjach się rozstali. On był Agnieszką udręczony. To jest straszna krzywda dla tego chłopaka, który strasznie dużo poświęcił tej kobiecie – relacjonuje Super Express

Co wy na te rewelacje? Wiadomo, że po śmierci żony Wawrzeckiego para wróciła do siebie na krótką chwilę, ale ostatecznie rozstała się na dobre. Myślicie, że te nowiny mogą być prawdziwe?

Zobacz: Agnieszka Kotulanka nie żyje. Jak zaczęła się choroba aktorki?

Zobacz: Agnieszka Kotulanka miała córkę i syna. Kim są dzieci zmarłej aktorki?

Zobacz: Agnieszka Kotulanka chciała wrócić do pracy? Od powrotu na scenę dzieliło ją tylko kilka miesięcy!


Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×