Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” znów zaszalała z fryzurą. Niedawno róż, a teraz jasny blond. Co za zmiana!

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska z Gogglebox przeszła kolejną metamorfozę. Chociaż jeszcze niedawno nosiła różowe włosy, postanowiła je pofarbować. Zobaczcie, jaki kolor wybrała.

Agnieszka Kotońska stała się rozpoznawalna dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. Odkąd pierwszy raz pojawiła się na ekranie, utrzymuje się na fali popularności. Zgromadziła wokół siebie spore grono fanów, które nie tylko obserwuje jej występy przed kamerą, ale także z zainteresowaniem śledzi jej życie prywatne.

Sympatycy celebrytki byli świadkami metamorfozy, jaką przeszła. Kotońska w pewnym momencie ważyła 106 kilogramów. Postanowiła jednak zmienić styl życia. Najpierw zadbała o odpowiednią dietę, potem dołączyła ćwiczenia. To przyniosło efekty — Agnieszka schudła aż 40 kilogramów. W rozmowie z Jastrząb Post podkreślała, że nie było łatwo:

Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. Wyrzekałam się po prostu wszystkiego. Chociaż na wakacjach mam tak, że odpinam guzik od spodni, trochę sobie dietę luzuję i mam 3 kilo więcej. Wrócę do domu i wrócę na siłownie, do moich ukochanych warzyw, shaków. 30 kilogramów to była totalna orka. Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją prosecco, a ja wodę z cytryną. Alkohol odstawiłam, bo od alkoholu się puchnie i to są puste kalorie.

Agnieszka Kotońska w blond włosach. Jak wygląda?

Kotońska, oprócz tego, że zrzuciła sporo kilogramów, co jakiś czas eksperymentuje z kolorem włosów. Jeszcze niedawno nosiła różowe pasma (pisaliśmy o tym tutaj). Okazuje się, że celebrytka postanowiła kolejny raz wybrać się do fryzjera. Tym razem wybrała blond.

Agnieszka Kotońska pochwaliła się efektem metamorfozy na Instagramie. Dodała zdjęcia i filmik, na którym pozuje w nowych włosach. W opisie podkreślała, że lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem:

Kobieta zmienna jest to prawda lubię eksperymentować ,zmieniać Siebie. Małe duże zmiany cieszą i dodają skrzydeł pewności Siebie. Od dziecka lubiłam zmiany i cieszę się ze zostało mi to do dziś. W rodzinnych albumach za każdym razem inna. Poszukam coś dla Was ze starych zdjęć ,chcecie ? A tymczasem w kitku. Prawda ze dziewczęce uczesanie odejmuje lat.

Zachwyceni internauci komplementują nowy wizerunek celebrytki i podkreślają, że świetnie się prezentuje.


Agnieszka Kotońska w blondzie

Agnieszka Kotońska w blondzie

Agnieszka Kotońska w blondzie

Agnieszka Kotońska w blondzie

Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę

Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×