Agnieszka Kotońska pokazała ślubne zdjęcie sprzed 23 lat! Ta chudzinka w ogromnej sukni ślubnej to naprawdę ona?

Agnieszka Kotońska z mężem

Agnieszka Kotońska z mężem

Agnieszka Kotońska na życzenie internautki opublikowała ślubne zdjęcie. Ma na nim zaledwie 21 lat. Poznalibyście gwiazdę i jej męża? 

Agnieszka Kotońska jest jedną z gwiazd stacji TTV. Zyskała popularność za sprawą udziału w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Wzbudziła ogromne zainteresowanie wokół swojej osoby. Widzowie programu chętnie śledzą jej poczynania również na Instagramie, gdzie dzieli się skrawkiem codzienności. Łącznie obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób.

Internauci mogli zaobserwować ogromną przemianę celebrytki. Gwiazda jakiś czas temu ważyła 106 kilogramów. W pewnym momencie postanowiła jednak radykalnie zmienić swój styl życia i przeszła na odpowiednią dietę. Z czasem zaczęła również regularnie uczęszczać na siłownię, na której wyciskała z siebie siódme poty. To przyniosło jej upragniony efekt. Agnieszka schudła aż 40 kilogramów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post nie ukrywała, że była to dla niej trudna droga:

Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. Wyrzekałam się po prostu wszystkiego. Chociaż na wakacjach mam tak, że odpinam guzik od spodni, trochę sobie dietę luzuję i mam 3 kilo więcej. Wrócę do domu i wrócę na siłownie, do moich ukochanych warzyw, shaków. 30 kilogramów to była totalna orka. Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją prosecco, a ja wodę z cytryną. Alkohol odstawiłam, bo od alkoholu się puchnie i to są puste kalorie.

Agnieszka Kotońska pokazała ślubne zdjęcie

Agnieszka łączy swoją karierę z życiem prywatnym. Przeszło 23 lata temu stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu, z którym jest do dziś. Jej mężem jest Artur Kotoński. Z uwagi na to, że ceremonia odbyła się tak dawno, nie było dotąd dostępnych zdjęć z tego wydarzenia. Gdy tylko celebrytka udostępniła na swoim Instagramie okienko, w którym jej obserwatorzy mogli zadawać pytania, pewna osoba postanowiła poprosić o ślubne fotografie.

Gwiazda nie miała oporów, by podzielić się zdjęciem z fanami. Ma na nim zaledwie 21 lat.

Poznalibyście ją?


Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska - Instagram

Agnieszka Kotońska - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×