Agnieszka Kotońska z Gogglebox pochwaliła się sesją nad basenem. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła. Ale figura!

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska zaczęła urlop, czym pochwaliła się na Instagramie. Pokazała zdjęcia zrobione nad basenem. Internauci oszaleli na ich punkcie. Co za figura!

Agnieszka Kotońska jest jedną z bohaterek Gogglebox. Przed telewizorem, która cieszy się sporą popularnością także poza kamerami. Dowodem może być fakt, że tylko na Instagramie jej profil śledzi ponad 300 tysięcy internautów. O takim zainteresowaniu może pomarzyć sporo cenionych aktorek czy piosenkarek.

Kotońska przeszła spektakularną metamorfozę. Gdy jej waga wskazała 106 kilogramów wzięła się za siebie. Zmieniła sposób odżywiania i zaczęła ćwiczyć. Dzięki temu schudła aż 40 kilogramów. Gwiazda Gogglebox w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała, że łatwo nie było:

Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. Wyrzekałam się po prostu wszystkiego. Chociaż na wakacjach mam tak, że odpinam guzik od spodni, trochę sobie dietę luzuję i mam 3 kilo więcej. Wrócę do domu i wrócę na siłownie, do moich ukochanych warzyw, shaków. 30 kilogramów to była totalna orka. Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją prosecco, a ja wodę z cytryną. Alkohol odstawiłam, bo od alkoholu się puchnie i to są puste kalorie.

Agnieszka Kotońska kusi na basenie. Jak wygląda?

Kotońska stara się być w stałym kontakcie z fanami. Regularnie udostępnia nowe posty na Instagramie, w których zdradza, co u niej słychać. Nie inaczej było w środę, gdy ogłosiła, że rozpoczyna urlop. Z tej okazji pochwaliła się sesją zrobioną nad basenem. Gwiazda ma na sobie jasną sukienkę, pod którą ukryła stój kąpielowy. Połączyła ją z przeciwsłonecznymi okularami, a także biżuterią.

Urlop czas START – napisała w opisie Agnieszka Kotońska.

Internauci oszaleli na punkcie tego wpisu. Dowodem może być fakt, że zdjęcia zdobyły ponad 8 tysięcy polubień.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Agnieszka Kotońska pokazuje zdjęcia, na których ma na sobie bikini. Na jej profilu nie brakuje ujęć, na których eksponuje swoją świetną sylwetkę. O tym, jak się prezentuje przekonacie się zaglądając do galerii.


Agnieszka Kotońska w stroju kąpielowym

Agnieszka Kotońska w stroju kąpielowym

Agnieszka Kotońska w stroju kąpielowym

Agnieszka Kotońska w stroju kąpielowym

Agnieszka Kotońska w stroju kąpielowym

Agnieszka Kotońska w stroju kąpielowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×