Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pochwaliła się brzuchem po zrzuceniu 40 kilo. Niezapomniany widok

Agnieszka Kotońska - jak wyglądała przed metamorfozą?

Agnieszka Kotońska - jak wyglądała przed metamorfozą?

Agnieszka Kotońska, gwiazda programu Googlebox przeszła niesamowitą metamorfozę. Teraz nową, odchudzoną sylwetką chwali się w sieci. Jaki ona ma teraz brzuch!

Agnieszka Kotońska, to gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem, która przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest też chyba najbardziej charyzmatyczną postacią show TTV, którą widzowie kojarzą głównie z mocną opalenizną, sztucznymi rzęsami i wyrazistym, często przerysowanym makijażem.

Jakiś czas temu sympatyczna blondynka zabrała się za siebie i zaczęła chudnąć. Do tej pory pozbyła się już prawie 40 zbędnych kilogramów, a wszystko dzięki diecie, którą sama sobie wymyśliła i wytrwale ją realizuje.

Agnieszka Kotońska pokazała brzuch. Jak wygląda?

Agnieszka Kotońska w ostatnim czasie przeszła niebywałą metamorfozę. Z każdym tygodniem wygląda coraz lepiej i widać, że nie poprzestanie, bo ewidentnie bardzo dobrze się czuje w swojej nowej skórze.

Niedawno pochwaliła się, jak udało jej się zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Zaczęłam ćwiczyć 2 lata temu w zaciszu domowym ,przed telewizorem razem z MELL B , Chodakowska, Lewandowska. WSTYD nie pozwalał mi wyjść na siłownię ,więc pomyślałam najpierw zrzuce parę kg i będę miała więcej odwagi, ćwiczenia były krótkie bo tylko tyle mogłam na tamten czas z siebie wydusic, potem zaczęłam zdrowo się odżywiać i oczywiście wprowadziłam też suplementy moje @berberys_slim i tak nabrałam rozpędu i stosuje trzy złote zasady
1. Zdrowo jem
2.Ćwiczę
3 suplementy @berberys_slim – zdradziła sekret swojej odchudzonej sylwetki.

Agnieszka Kotońska w bikini - Instagram

Agnieszka Kotońska w bikini – Instagram

Teraz pokazała na swoim Instastory, jak bardzo zmieniła się jej sylwetka, i jak bardzo płaski ma już brzuch. Widać, że Agnieszka na stałe wprowadziła zmiany w swoim życiu, a to jak wygląda, naprawdę robi wrażenie. Zajrzyjcie do naszej galerii, tam zobaczycie spektakularną zmianę Kotońskiej.

Zobacz: Mateusz z “Goggleboxa” zrzucił 130 kilo i pokazał się nago! Oto, co skrywał pod ubraniami. Już za samą odwagę zasługuje na brawa!


Agnieszka Kotońska pokazała płaski brzuch

Agnieszka Kotońska pokazała płaski brzuch

Agnieszka Kotońska pokazała płaski brzuch

Agnieszka Kotońska pokazała płaski brzuch

Agnieszka Kotońska po przemianie

Agnieszka Kotońska po przemianie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×