Internautka skrytykowała urodę Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerka nie pozostawiła tego bez reakcji. Jest ostra riposta gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska dostała negatywny komentarz w social mediach. Postanowiła na niego publicznie odpowiedzieć. To się nazywa ostra riposta.

Agnieszka Kaczorowska niedługo drugi raz zostanie mamą. Chociaż początkowo utrzymywała swój stan w tajemnicy, odkąd przekazała fanom te szczęśliwe wieści, regularnie dzieli się z fanami nowymi wpisami w social mediach. Gwiazda dumnie eksponuje ciążowe krągłości, a także informuje jak idą prace nad kompletowaniem wyprawki.

Agnieszka Kaczorowska rozprawia się z internautką, która skrytykowała jej urodę

Wiadomo, że tancerka powita na świecie kolejną córeczkę. Razem z mężem, wybrali dla niej imię Gabrysia. Niedawno gwiazda pochwaliła się pokoikiem córki. Na próżno szukać tam charakterystycznego dla dziewczynek różu.

Treści, które udostępnia gwiazda w social mediach, nie wszystkim przypadają do gustu. Niedawno jedna z pań postanowiła podzielić się swoją nieprzychylną opinią i stwierdziła, że przyszła mama nie wygląda dobrze:

Źle Pani wygląda.

Agnieszka Kaczorowska nie pozostawiła tego bez reakcji. Udostępniła wspomniany wpis na Instastory i opatrzyła go komentarzem. Przyznała, że wbrew wspomnianemu wyżej stwierdzeniu, czuje się świetnie i pięknie:

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić, w jakim celu wchodzi się na czyjś profil, aby dodać taki komentarz? Minka/emotikon świadczy o tym, że chyba pani smutno z tego powodu. Proszę się nie smucić! Czuję się świetnie! Czuję się pięknie!

Tancerka poszła o krok dalej i zwróciła się bezpośrednio do krytykującej internautki. Życzyła jej, żeby częściej słyszała przychylne komentarze na swój temat:

Pani Anno, Pani też życzę, aby Pani czuła się piękna każdego dnia i żeby częściej Pani słyszała „pięknie wyglądasz” – dorzuciła z przekąsem na osobnym slajdzie, prezentując przed setkami tysięcy swoich obserwatorek prywatne zdjęcia autorki komentarza.

Agnieszka Kaczorowska poprosiła swoich fanów o opinie i zwróciła się z zapytaniem, skąd w ich ocenie biorą się tak nieprzychylne komentarze. Wśród odpowiedzi pojawiały się m.in. „brak akceptacji samej siebie”, „z nudów”, a także z „chęci wyładowania frustracji”. Wspomniane wpisy znajdziecie w galerii.


Agnieszka Kaczorowska odpowiada internautce

Agnieszka Kaczorowska odpowiada internautce

Agnieszka Kaczorowska odpowiada internautce

Agnieszka Kaczorowska odpowiada internautce

Agnieszka Kaczorowska odpowiada internautce

Agnieszka Kaczorowska odpowiada internautce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×