Agnieszka Kaczorowska zaczyna karierę w nowej branży. Aktorstwo i taniec odejdą do lamusa? „Idę po swoje”

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję?

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję?

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję? O wszystkim poinformowała w mediach społecznościowych. Czym się teraz zajmie?

Agnieszka Kaczorowska weszła do show-biznesu jako dziecko. W wieku siedmiu lat zaczęła występować w KlanieJej drugą miłością jest taniec. Gwiazda może pochwalić się klasą „S” w tańcu latynoamerykańskim, co oznacza najwyższy międzynarodowy poziom.

Piękność jest otwarta na nowe propozycje aktorskie. W podcaście Jak mi dobrze w showbiznesie wyznała, że mogłaby się wcielić w postać „zdziry”.

 Tak, chciałabym zagrać zdzirę, oczywiście, że tak. To jest wyzwanie aktorskie i osobowościowe. To było przez długi czas moim marzeniem, żeby zagrać złą osobę, czarny charakter.  To byłoby mega, nie miałabym z tym żadnego problemu. Ja byłam na wielu warsztatach aktorskich, gdzie podejmowałam różne role. O tym nie jest w mediach głośno.

Dodała, że w grę wchodzą rozbierane sceny.

 Odważne sceny i nagość? Wiele zależy. Nie ma co uogólniać. Zależy od tego, ile by było widać, kto by reżyserował, bo widziałam polskie filmy, gdzie sceny erotyczne są po prostu złe. Na wysokim poziomie wszystko można zrobić pięknie

W sobotę 30-latka pochwaliła się wejściem w nowy segment rynku zawodowego.

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję? Czym się zajmie?

Zamieściła na Instagramie zdjęcia z certyfikatem Akademii Trenerów Mentalnych.

Mam to!  @akademia.trenerow.mentalnych ukończona! Egzamin zdany, certyfikat otrzymany. Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój. To był również wymagający czas. Bez kochanego @maciek.pela i mojej mamy, którzy podczas zjazdów zajmowali się dziewczynkami, nie mogłabym sięgnąć po kolejne swoje marzenie. Bez mojej determinacji i organizacji (np. w każdej przerwie obiadowej rundka do domu na karmienie Gabi) to też by się nie wydarzyło. Cieszę się. Bardzo. Teraz mam wiele nowych planów, marzeń i zawodowych ścieżek. Idę po swoje. Zawsze. W zgodzie ze swoim sercem. Zawsze.

Followersi zasypali ją gratulacjami:

 • Agnieszko wielkie gratulacje. Jesteś dowodem na to, że jak się chce to można.

 • Wielkie gratulacje Kochana Pani Trener.

 • Pięknie patrzeć jak ktoś spełnia swoje marzenia.

Myślicie, że odstawi aktorstwo i taniec na bok?


Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję?

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję?

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję?

Agnieszka Kaczorowska zmieniła profesję?

Agnieszka Kaczorowska - 1. urodziny córki

Agnieszka Kaczorowska - 1. urodziny córki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Weź dziewczyno jednak jesteś zryta

 • Go pisze:

  😚😀😭😅😉🥰😋😘🥳🤩😑🤔🥱😶😔😏☺️🤐☹️😲😦😯😮😫😖🤤🥶🌛🌜🤮🥵👻🤓🤠😎🤑🌞🎃🔥👺😈💩👽🙊🙈🙉😸😹😺😻😽😿😼💚🧡❤️🤎💜🖤♥️💚💛💝💙💌💓💕💔👤🗣️👥👣🙌🤛🤚👏👎👋👐✋🖐️🤞🤙🖖👆🤘✌️💅🙏✍️🤳🙅🙋🤷💆🧖🙆🤦🙅🙇🙎🧏🛌🛀👩‍🦽🏃🧍🤾🧎🏋️🤸⛹️⛷️🤹🏌️🚴🤺⛷️🏇🚵🪂🏂🧗🏊🏄🤽🚣🧚🧜🧞‍♀️🧛👩‍⚕️👰🧝👮👩‍🏭👷👷👩‍🚀👩‍✈️👩‍🎓👩‍⚖️👩‍✈️👩‍🎨👩‍🎤👩‍🦲🧕👩‍🦰👩‍🦲👱👩‍🦳🧔🕴️🧑‍🤝‍🧑👬👭👫🕺💃🧑👶🧓👯🤱👩‍❤️‍👨💑👩‍❤️‍💋‍👩🤰👪💐🌷🥀🏵️🌱💮🍁🍂🌼🏵️🌳🌾☘️🌻🍄☘️☃️🌵🌀🌊🌪️🌀🌬️⛄🌡️❄️🏔️⛄⛰️🌪️🌡️🏖️🏜️🌄⛱️🌅🌋🔥☀️⛈️⛅🌩️🌧️💧🌤️🌥️🌨️⚡💫🪐🌠☄️🌔🌒🌖🌕🌑🌘🌗🌏🌎🌍🙊🐵🙈🙉🐺🦊🐻🦁🐨🦊🐱🦊🐸🐴🦓🐗🐽🐲🦕🐉🐸🦄🦖🐢🐸🐍🐇🐕🦮🐇🐅🐕‍🦺🐎🐆🐖🐄🦥🐖🐕🐈🐩🦘🐘🦧🐫🐿️🦥🦌🐑🦌🦒🦡🐪🐣🐤🐥🦇🐔🦜🦢🐓🦃🦩🦆🦃🐧🦜🦂🦪🕸️🐚🦀🦑🦞🦪🐙🐝🦂🐜🐌🐾🐛🕷️🦟🦗🍉🍊🍐🍍🥭🍓🍌🍐🍎🍈🍒🍇🥕🌶️🍆🥒🥦🌽🍈🍠🥦🌽🍞🌰🥐🥔🌽🧅🥑🥐🧇🥯🧀🥞🧀🥯🥩🍳🥞🧇🧀🍟🍝🍲🌮🍕🍔🥨🥙🌭🥪🌯🍝🥗🌯🥙🌭🍜🥣🥟🍱🍚🍤🍱🍚🥡🍥🦞🍦🥮🍡🍧🍬🧁🧃🍿🧂🧁🎂🍯🍫🍬🧁🍪🍩🍼🍾🍺🍻🥃🥂🍶🍹🍸☕🧉🍵🍷🍴🥄🥢🍽️🔪🥢🍶🧭⛽🚧🛴🚦⚓🛢️🚏🦽🚚🛑🚨🚥🏍️🚚🚜🚊🚑🚜🚗🏎️🚒🚔⛴️🛥️🛳️🚢⛴️⛵🚆🚁🗽🗻🛫✈️🛩️🛩️🛩️⛩️🎪🎠🕋🏢🏰🏭🛕⛪🏯⛲🏤🏚️🏠🌆🏕️🏘️⛺🗾🛣️🏝️🛤️🎑🎁🎀🎈🎂🪔🎊🎆🎉🎇🎁🎎🎄🏉🏀🏐🏈🥎⚽⚾🏒🏏🏑🥍🏸🛷🥅🎾⛸️🥋🏓🔫👾🎰🎨📸🎴♟️🎳📷🎩🎮🔌📠📞📱💽🖲️🔋🔌💻🖥️🖱️💸🧾💷💴💶💵💡🧼🪒🧸🧻🛁🚽🚿🧴👖🧹🧷👗👘🧥🎒👛👝💼👜🧢💍💄🥽👞👟👠👡🥿👞☂️💊🩺💉🩺🩹

 • Gość pisze:

  Nie ma czym się tak zachwycać bo żadna z niej trenerka

 • Gość pisze:

  Agnieszka nie rozśmieszaj mnie już dosyć naśmiałam się z ciebie

 • Gość pisze:

  Ludzie czy skończy się ten wyścig tych niby aktorskich szczurów. Jak to kiedyś określono że teraz to sceny i filmy zalewają takie bosonogie beztalencia , które uważają się za gwiazdy. No i to jej przechwalanie się mężem i dziećmi jakby byli tylko oni. Jest wiele fajniejszych małżeństw, które się tym nie afiszują,a ta ciągle pajacuje i wszędzie jej pełno jakby była niewiadomo kim. Że też jej nie wstyd tak się narzucać.

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem tych „nowych” zawodòw typu coach itp., do których kwalifikacje,jak tu można zdobyc w pół roku i potem mówić komuś, a właściwie wmawiać, jak ma żyć i co myśleć.

 • Olo pisze:

  Taniec to już chyba dawno odstawiła, a o aktorstwie w jej przypadku to jakim mówicie? No bez żartów 🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Kto to pisal?? Znana aktorka, piękność hahaha.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×