Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w starej sukience zrobiła furorę na Instagramie. Wygląda jeszcze lepiej niż lata temu

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska ma świetne wyczucie mody. Urania, które wybiera, są piękne i zawsze zachwycają internautki. Teraz okazuje się jeszcze, że niekoniecznie zawsze z nowych kolekcji. Jest ekologicznie.

Agnieszka Kaczorowska należy do bardzo zajętych gwiazd show-biznesu. Ponad rok temu po raz pierwszy została mamą i jej życie wywróciło się do góry nogami. Na świecie pojawiła się Emilka, która zawojowała swoich rodziców. Rodzina kilka miesięcy temu wprowadziła się też do nowego domu, zdążyli przed pandemią, co sobie bardzo chwalą. Tancerka chętnie chwali się w social mediach zdjęciami, na których pokazuje, jak wygląda ich azyl, a internauci komplementują jej doskonały gust.

Agnieszka nie unika także pokazywania szczegółów z życia rodzinnego. Często na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z córeczką. Dziewczynka jest całym jej światem i na jej wychowaniu skupia całą swoją energię, co spowodowało, że stała się inspiracją dla wielu młodych mam.

W swoich social mediach szczerze opowiada o macierzyństwie i chętnie poleca sprawdzone przez siebie produkty. Pokazuje także stylizacje, którymi zachwycają się jej fanki. Dzisiaj pokazała się w przepięknej sukience.

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Dzisiejszy post Agnieszki Kaczorowskiej na dobranoc, jak zawsze zachwycił jej fanów. Aktorka z pewnością odniosła się do nieprzyjemnej dyskusji na temat tego, że reklamowała pieluszki, pokazując w nich Emilkę, co nie spodobało się wszystkim internautom, którzy zarzucili jej hipokryzję. Ona jak zawsze z klasą dała odpór hejtowi. Pisze o tym, że powinniśmy starać się dobrymi ludźmi.

Bądź dobrym człowiekiem.

Rób i mów to co podpowiada Ci serce.
Działaj zgodnie ze swoimi wartościami.
Korzystaj z intuicji.
Kochaj. Inspiruj. Dawaj wartość.
Nie hejtuj. Wyrażaj swoje poglądy z uprzejmością i kulturą.
Słuchaj. Bądź uważny. Waż słowa. Mów pięknie.

Wypełniaj swoją misję.
Bądź odważny. Obserwuj. Doświadczaj. Dostrzegaj piękno. Szanuj.

Bądź wdzięczny. Bądź sobą.

Bądź taki jaki uważasz, że jest dobry człowiek, aby kładąc się spać, mieć w sobie spokój.

Dobranoc.

Obszerny post opatrzyła piękną fotografią, na której pozuje w kwiecistej sukni z ciekawymi rękawkami. Podczas gdy wielu internautów komplementuje mądre przemyślenia Kaczorowskiej i jej urodę, jedna z fanek zachwyciła się sukienką, więc zapytała, gdzie można taką kupić.

Okazuje się, że to model sprzed dwóch sezonów. To się nazywa zero waste. Jak widać, można świetnie wyglądać także w ciuszku niekoniecznie z nowej kolekcji. Brawa dla Agnieszki Kaczorowskiej.


Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×