Szukaj

Agnieszka Kaczorowska bez stanika. Długo wahała się, czy pokazać tak odważną sesję. Fani są zachwyceni

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła swoich fanów na Instagramie i opublikowała zdjęcia bez biustonosza. Umotywowała swoją decyzję obszernym wpisem. Zobaczcie, jak wygląda i co napisała.

Agnieszka Kaczorowska rozkwita na oczach internautów. Aktorka jeszcze nigdy nie wyglądała tak promiennie, a jej figura jest bliska ideału. Zdjęcia, którymi się dzieli z fanami na Instagramie, są tego najlepszym dowodem. Widać, że świetnie realizuje się jako żona, mama i artystka.

Niedawno pokazała, że nie potrzebuje ani filtra, ani makijażu, żeby zachwycać urodą. Jest naturalnie piękna, a szczęście wypisane na jej twarzy dodaje jej niesamowitego uroku. Zdecydowanie mają na to wszystko wpływ jej najbliżsi – zakochany w niej po uszy mąż, Maciej Pela i maleńka Emilka, która zrewolucjonizowała życie aktorki, a ona wcale nie ukrywa, że pełnia szczęścia rodzinnego daje jej siłę i mobilizuje do kolejnych wyzwań.

Dotarła do takiego etapu w swoim życiu, że czuje się bardzo pewnie sama ze sobą. Postanowiła dać temu wyraz, publikując zdjęcia topless.

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciach topless

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo zajętą gwiazdą show-biznesu, mimo że tak naprawdę wycofała się z życia zawodowego i skupiła na wychowywaniu córeczki. Ponad rok temu po raz pierwszy została mamą i jej życie wywróciło się do góry nogami. Na świecie pojawiła się Emilka.

Dodatkowo jej kilka miesięcy temu wprowadziła się do nowego domu, który samodzielnie urządziła. Tancerka chętnie chwali się w social mediach zdjęciami, na których pokazuje, jak wygląda ich azyl.

Na swoim Instagramie publikuje też fotografie, na których widać, jak rozkwita także jej uroda i kobiecość. W końcu dojrzała do tego, żeby opublikować bardzo odważną sesję.

Dziś zdjęcia, które nie sądziłam, że kiedyś zrobię…i tym bardziej, że opublikuję.

Przy okazji wyznała, że mogła być na rozkładówce słynnego magazynu dla panów, ale nie czuła się gotowa.

Miałam wiele lat temu propozycję sesji do Playboya… za pierwszym razem nie czułam się w swoim ciele na tyle dobrze, aby zrobić tak odważne zdjęcia. Propozycja wracała, a ja już będąc starsza myślałam jak na tym zyska bądź ucierpi mój wizerunek… stwierdziłam, że jest za wcześnie. Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji… powiedziałam „może kiedyś”.

W końcu nadszedł moment, w którym poczuła, że to jest czas, kiedy żyje w zgodzie z sobą i swoim ciałem i zdecydowała się podzielić efektami odważnej sesji.

I teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia… najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej… a jak zobaczyłam jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie… Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą.

Ciało to TYLKO i AŻ ciało. To piękno, które @marek_podolczynski uchwycił tak jak mi się to zamarzyło… W artystyczny sposób, z klasą, z emocją.

Moje ciało będzie się zmieniać, a ja mam nadzieję patrzeć na nie z miłością już zawsze… do końca moich dni… nawet jak będzie pomarszczone, kto wie, może większe, na pewno inne… ale będzie moje. Piękne i kochane. Niosące moją duszę – napisała.

Wpisem Kaczorowskiej zachwyceni są internauci. Komplementom nie ma końca. Trzeba przyznać, że Agnieszka ma się czym pochwalić, a fotografie są klimatyczne i subtelne.


Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Agnieszka Kaczorowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×