Szukaj

Agnieszka Kaczorowska znalazła sposób, by dorobić do domowego budżetu. Spory zastrzyk gotówki w dobie pandemii

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w dobie pandemii koronawirusa nie próżnuje. Znalazła świetne zajęcie, które pomaga jej dorobić do domowego budżetu.

Agnieszka Kaczorowska do niedawna prowadziła własną szkołę tańca. To właśnie tam poznała swojego męża, Macieja Pelę, który szukał pracy jako instruktor. Para zaczęła się spotykać, potem wzięła ślub i doczekała się narodzin córki, Emilki. Dziewczynka w tym roku skończyła roczek.

Chociaż biznes Agnieszki zyskiwał klientów, pandemia koronawirusa negatywnie się na nim odbiła. Tancerka podjęła trudną decyzję i zakończyła działalność swojej firmy. Jak powiedziała po fakcie w rozmowie z Jastrząb Post, przez to, że jej szkoła funkcjonowała zaledwie trzy lata, nie zdążyła zgromadzić żadnych oszczędności:

Decyzja była trudna, bo włożyłam w to dużo pracy, energii, serca i wszystkiego. Wiele też dla tej szkoły poświęciłam. Natomiast cieszę się, że stało się, jak się stało. Jest początek jesieni i nie do końca wiadomo, jak to będzie. Pakowanie swoich pieniędzy w taki niepewny biznes byłoby bardzo nieodpowiedzialne.

Agnieszka Kaczorowska: czym zajmuje się w dobie pandemii koronawirusa?

Kaczorowska nie żałuje, że zamknęła swój biznes. W rozmowie z Na żywo powiedziała, że aktualna sytuacja na rynku jest bardzo niepewna dla branży tanecznej:

Nie wiedzieliśmy, jak będzie. A pakowanie pieniędzy w niepewnym biznes byłoby nieodpowiedzialne, bo mamy rodzinę i dom. I to trzeba stawiać na pierwszym miejscu — komentowała Agnieszka Kaczorowska.

Tygodnik podaje, że do niedawna stałym źródłem dochodu dla aktorki był serial KlanNiestety zdjęcia zostały wstrzymane. Chociaż jeszcze niedawno mówiło się, że Kaczorowska będzie oceniać uczestników Tańca z gwiazdami, przez pandemię także i to stanęło pod znakiem zapytania. Gwiazda znalazła jednak sposób na zarabianie pieniędzy w trudnym dla artystów czasie:

Agnieszka wpadła na pomysł, by podratować domowy budżet reklamowaniem produktów w sieci — czytamy na łamach tygodnika.

Oprócz polecania produktów tancerka rozwija też swój kanał na YouTube Jestem mamą, na którym opowiada o macierzyństwie. Filmiki z każdym z dniem zyskują nowych oglądających.


Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia z urodzin Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia z urodzin Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Agnieszka Kaczorowska w sukience sprzed dwóch sezonów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×