Agnieszka Kaczorowska ma już dosyć hejtu w sieci. Razem z mężem podjęli radykalne kroki i założyli stowarzyszenie

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Internauci mają powód do niepokoju. Agnieszka Kaczorowska nie zamierza odpuścić części z nich. W tym celu zakłada własne stowarzyszenie.

Agnieszka Kaczorowska rozpoczęła treningi tańca jako kilkuletnia dziewczynka. W 2009 roku zdobyła tytuł mistrzyni Polski w stylu latynoamerykańskim. Rok później zdobyła tytuły: mistrzyni Polski w kategorii młodzieżowej i młodzieżowej mistrzyni świata w stylu latynoamerykańskim. W latach 2014-2018 była trenerką w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W programie tańczyła u boku: Antka SmykiewiczaMichała MalinowskiegoNikodema Rozbickiego, Krzysztofa Wieszczka oraz Rafała Maślaka.

Blondwłosa piękność próbowała też sił w aktorstwie. Od 1999 roku występuje w telenoweli Klan. Mogliśmy ją również wielokrotnie podziwiać na deskach teatrów. W życiu prywatnym Agnieszka jest dumną żoną Macieja Peli. Małżeństwo ma dwoje dzieciEmilię (ur. 2019) i Gabrysię (ur. 2021).

Agnieszka Kaczorowska zaczyna działalność społeczną. Co będzie robić?

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem. Dodała do niego opis, w którym zapowiedziała rozpoczęcie działalności społecznej. Czym będzie się zajmować?

Nadchodzący tydzień zapowiada się pod znakiem Stowarzyszenia. Mamy już pomysł na nazwę, ciekawi? Zgadujecie? A może dzięki Waszym zgadywankom znajdziemy coś jeszcze lepszego? – zaczęła.

Chwilę później doprecyzowała, że wraz z mężem chce przeciwdziałać hejtowi.

Pomysł na tego typu działalność pro bono narodził się pod koniec ubiegłego roku. Sporo już Wam mówiłam o naszych założeniach… O tym, że chcemy działać przeciwko hejtowi i przede wszystkim wspierać tych, których dotknął hejt. W tym tygodniu zaczynamy rejestrację z pomocą Kancelarii Dawid & Partnerzy. Mamy już członków (niedługo więcej o tych wspaniałych ludziach). Pracujemy nad strategią działania. A na dobry początek tygodnia zaczynamy LIVE’em #MamyRozmowy z @jakub.b.baczek o hejcie i zdrowiu psychicznym – dodała.

Jak przyznała, wierzy, że jej działalność może poskutkować dobrymi rezultatami.

Dostałam od Was mnóstwo wiadomości kiedy pytałam o Wasze doświadczenia i historie…dziękuj! Wszystkie kontakty pozwalam sobie zapisać i będę się odzywać kiedy ruszymy z tworzeniem materiałów z udziałem ambasadorów. Bardzo chcę, aby w tej roli wystąpiły osoby, które nie są związane ze światem mediów. Bo jak wyczytałam w raporcie z września 2021 roku, co 7 Polak osobiście doświadczył hejtu w internecie i co czwarta osoba w grupie 18-24 lata! Wiele danych, które odnalazłam przeraża. Wierzę, że długoterminowa działalność przy tym projekcie, z pomocą ekspertów, przyniesie naprawdę dobre rezultaty – podsumowała.

A wy spotkaliście się kiedyś z hejtem w sieci?


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×