Szukaj

Agnieszka Kaczorowska odsłoniła ciążowy brzuszek, ale to jej mąż skradł zdjęcie! Co za uroczy gest

Agnieszka Kaczorowska pokazała nagi ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się pierwszego dziecka i co jakiś czas pokazuje fanom rosnący ciążowy brzuszek. Tym razem postanowiła pokazać nagie krągłości, ale zdjęcie kompletnie skradł jej mąż, Maciej Pela. Partner gwiazdy wykonał opiekuńczy gest i rozczulił wszystkie fanki żony. Co zrobił?

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka – już niedługo urodzi i po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda nie ukrywa ekscytacji, choć wyznała w jednym z wywiadów, że początki ciąży nie były dla niej łatwe. Nie wszystkie kobiety zmagają się z klasycznymi “objawami”, ale Kaczorowska miała to nieszczęście, że cierpiała między innymi z powodu mdłości i osłabienia:

Nie miałam sił, pojawiły się mdłości. Na szczęście mogłam liczyć na wsparcie swojego męża, który musiał wtedy sporo robić w domu, bo nie pozwalał mi na to organizm. Pojawiają się zachcianki, ale to nie są jakieś niestworzone rzeczy na przykład kopytka, filet z kurczaka, czy łosoś – powiedziała w rozmowie z Plejadą

Na szczęście gwiazda może, bez dwóch zdań, liczyć na swojego ukochanego. Maciej Pela staje na wysokości zadania nie tylko wtedy, gdy jego ukochana czuje się gorzej – jej najnowsze zdjęcie potwierdza, jak bardzo troskliwym i dumnym ojcem będzie. Tancerka pochwaliła się nagim ciążowym brzuszkiem, ale zdjęcie skradł Maciej, który w opiekuńczym geście położył na nim dłoń.

Prawda, że to rozczulający widok? Szykuje się ojciec roku. 😉

Agnieszka Kaczorowska nie będzie zadowolona z tych słów. Antek Smykiewicz o jej przebiegłym zachowaniu w „Tańcu z gwiazdami” [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska wybrała klasyczne imię dla swojego dziecka! Będzie syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska przeżywała trudne chwile w pierwszych tygodniach ciąży. Opowiedziała o tym pierwszy raz

 

 


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×