Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Odchudzona Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz pokazała swojego nowego chłopaka na salonach! Nie szczędzili sobie czułości

Agnieszka Kaczorowska pokazała chłopaka


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela razem na salonach

Agnieszka Kaczorowska do niedawna była związana z Maciejem Zadykowiczem. Jak wiemy ten związek przeszedł już do historii. Obecnie serce seksownej tancerki skradł pracownik jej szkoły tańca – Maciej Pela.

Nowy amant Agnieszki jest tancerzem, który widzom TVN może się kojarzyć z 3 edycją programu You Can Dance. Po prostu tańcz. Jak widać kochankowie już nie mają zamiaru ukrywać swoich uczuć, bowiem niedawno dumny Maciek wkleił na swój profil zdjęcie, na którym widać zmysłową Agnieszkę. Tym razem aktorka postanowiła pochwalić się światu swoim ukochanym, zabierając go pierwszy raz na salony.

Agnieszka w towarzystwie nowego chłopaka pojawiła się na jednej z imprez celebryckich. Zatem Maciej zadebiutował na czerwonym dywanie. Z całą pewnością debiut swój może uznać za udany, bowiem przez większość imprezy stał dumny jak paw, wpatrzony w swoją królewnę.

Wyglądali razem na szczęśliwych i zakochanych, szczególnie Agnieszka, która w białej sukni wyglądała jak zjawiskowa nimfa.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się pierwszym zdjęciem z nowym ukochanym! Ale z nich gołąbeczki!

Agnieszka Kaczorowska ma poważne kłopoty. Jej szkoła tańca zamieniła się w strefę wojny, a współpracownicy ogłosili bunt!

Gwiazdy na Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2018”: Edyta Herbuś, Julia Wieniawa, Beata Tadla, Cleo

Agnieszka Kaczorowska sprawdzi się w roli żony i matki?Komentarzy: 1


Gośćdfghjk.,mnkl | 8 kwietnia 2018, 14:45

jak taka nazwac kiedy wiedzac , ze ktos jest zareczony i ma narzeczona nadstawia dziury wchodzi z brudnymi buciarami komus w zwiazek dziwka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×