Agnieszka Kaczorowska skosiła pół show-biznesu sylwestrową kreacją! Mało kto wyglądał tak zjawiskowo, jak ona!

Agnieszka Kaczorowska - sylwestrowa kreacja

Agnieszka Kaczorowska - sylwestrowa kreacja

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się w sieci swoją kreacją, w której pojawiła się w sylwestra w telewizji śniadaniowej. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo - wykosiła konkurencję. Sami oceńcie.

Agnieszka Kaczorowska od jakiegoś czasu ciężko pracowała, żeby zdążyć wyremontować dom, aby móc się tam wprowadzić na święta. Wspierał ją w tym mąż – Maciej Pela. Udało się i aktorka pochwaliła się tym w sieci. Mogła w spokoju, we własnych czterech kątach przygotować się do nowego roku. Strojem, jakim pochwaliła się na swoim Instagramie, zachwyciła fanów.

Agnieszka Kaczorowska – jak wyglądała na sylwestra 2019?

Agnieszka Kaczorowska długo przygotowywała się do świat, tuż przed zamieściła fotografię, na której cała rodzina nosi czapki Mikołaja. Wszyscy wyglądali niezwykle uroczo. Potem mogła pochwalić się, że udało jej się, zgodnie z planem, wprowadzić na święta do nowego domu.

Kiedy już udało się zrealizować ten plan, można było w spokoju przygotować się na celebrowanie ostatniego dnia w roku. Agnieszka była gościem Pytania na Śniadanie i swoją stylizacją z programu pochwaliła się na Instagramie.

Aktorka pojawiła się w pięknej, satynowej kreacji od polskiej marki. Wyglądała zjawiskowo! Zdecydowanie pobiła wszystkie gwiazdy, które tak pieczołowicie szykowały się do tego dnia, z Dominiką Gwit i Natalią Oreiro na czele. Może jedynie Edyty Górniak nie udało jej się przebić.

W sylwestrowym Pytaniu na Śniadanie pojawiła się w efektownej satynowej sukni maxi w odcieniu złota z falbankami i niezwykle kobiecym, asymetrycznym kroju. Kreacja pochodzi z kolekcji polskiej marki Lamita Organic. Firma zajmuje się projektowaniem ubrań z naturalnych materiałów takich jak jedwab czy wełna. Agnieszka Kaczorowska zestawiła sukienkę ze srebrnymi kozakami. Zaskakujący, ale olśniewający zestaw! Uważamy, że to jedna z lepszych stylizacji aktorki.

Tak samo myślą obserwujący Kaczorowskiej, pisząc mnóstwo komplementów.

  • Pięknie!
  • Olśniewająco!
  • Wyglądasz cudownie! – mnożą się zachwyty.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska szykuje huczną parapetówkę! Razem z Sylwią Grzeszczak zdradziły nam swoje plany na 2020


Agnieszka Kaczorowska w sylwestrowej kreacji

Agnieszka Kaczorowska w sylwestrowej kreacji

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×