Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w „Dzień Dobry TVN” wyjawiła sekrety z sali porodowej! Opowiedziała też o powrocie do smukłej sylwetki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o życiu po narodzinach córki. Gwiazda zdradziła sekrety z sali porodowej i podzieliła się swoim sposobem na powrót do sylwetki sprzed okresu ciąży. Publikujemy najciekawsze fragmenty rozmowy.

26 lipca na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka urodziła córkę, której imię na razie owiane jest tajemnicą. Gwiazda cały przebieg swojej ciąży skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Na swoim profilu dumnie prezentowała powiększający się z każdym dniem ciążowy brzuszek, przy kompletowaniu wyprawki dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat jakości zakupionych produktów, a nawet zdradziła, że z myślą o noworodku zdecydowała się na zamianę mieszkania na większe. Teraz przyszła pora na kolejne intymne wyznania.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska wyszła z dzieckiem ze szpitala! Młoda mama pokazała bobasa i brzuszek po porodzie!

Kaczorowska i jej mąż byli gośćmi wakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN. Małżonkowie odpowiedzieli na serię pytań, które zadała im Agnieszka Jastrzębska. Maciej przyznał, że był przy porodzie Agnieszki, ponieważ była to dla niego bardzo ważna chwila. Agnieszka dodała, że odbyli w tej sprawie poważną rozmowę:

Długo zastanawialiśmy się, czy tego chcemy. Na początku ciąży stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł. Ale po połowie okresu stwierdziliśmy, że dlaczego nie! I Maciek dał radę – opowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

View this post on Instagram

#Pelakowelove ❤️ . ???? @fotografie_eweliny ___________________________ Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić? __________________________ Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.???? No dobra… trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam… ale to tylko w wolnych chwilach…których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym. ???? #JestemMamą #JestemMama #rodzinka #najszczęśliwsi #happyfamily #familyfirst

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Kaczorowska ujawniła jeszcze jeden sekret z sali porodwej. Zdradziła bowiem, że zdecydowała się na naturalne rozwiązanie:

Ja urodziłam naturalnie. Nie miałam żadnych przeciwwskazań. Na szczęście się udało. Do tego jesteśmy stworzone, my kobiety.

Gwiazda Klanu dodała również, że godzinny spacer jest dla niej wysiłkiem porównywalnym z maratonem:

Tak, pierwsze dni po porodzie, a nawet tydzień po porodzie, trzeba dać sobie czas. To trzeba podkreślić, że każda kobieta potrzebuje innej ilości czasu. U mnie ten godzinny spacer w pierwszym tygodniu był maratonem, ale dzisiaj dwa tygodnie później, czuję się naprawdę dobrze i myślę, że ten spacer może być dłuższy.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na pierwszym rodzinnym spacerze! W takim samym wózku swoje dzieci woziła Victoria Beckham

Agnieszka opowiedziała także, jaki jest jej stosunek do karmienia piersią w miejscach publicznych:

Każda kobieta może karmić, jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Ma wolność w tej kwestii. Ja z mojego punktu widzenia uważam, że naturą jest karmienie piersią. I jeśli mam taką możliwość, to to robię. Nie jest to tylko dobre dla dziecka, ale dla mnie też i pozwala mi szybciej wrócić do formy.

A co z powrotem do sylwetki po ciąży?

Jeśli chodzi o wracanie do formy po porodzie, ja miałam taką wolność w głowie, że to może potrwać wiele miesięcy, i to będzie okej. Jakby nie muszę szybko wracać do formy. Maciej mnie w tym bardzo wspiera. (…) Nawet powiem szczerze, że miałabym większy spokój, gdyby powrót do sylwetki trwał dłużej, właśnie po to, żeby mówić o tym kobietom, że nie ma pośpiechu. Ale z drugiej strony, jak patrzę na siebie w lustrze, to myślę: „Fajnie, że tak się to szybko wszystko wchłania”.

Kilka słów w tym temacie dodał Maciej Pela:

Nie ma tej presji, która została wspomniana, a jeśli jej nie ma, to się nie odbija negatywnie na organizmie i na psychice. A z psychiki często wynika to, że przybiera się kilogramy, nie śpi się spokojnie.

Czekamy na kolejne sekrety z życia młodych rodziców. Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczą…

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

View this post on Instagram

W dzisiejszym wydaniu @dziendobrytvn mogliście obejrzeć rozmowę z nami☀️ Przyznaję, że my zaspaliśmy, aby obejrzeć materiał, ale jest już online???? ???????? LINK W BIO ???? Także jeśli macie ochotę to zapraszamy.☺️ #DDTVN @maciek.pela @jastrzabjastrzab #dziendobrywakacje #AgnieszkaKaczorowskaPela #Pelakowelove ❤️ @3kiwi.pl #3kiwi #3kiwi_baby #kilometryz3kiwi

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z dzieckiem wychodzą ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z dzieckiem wychodzą ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z dzieckiem wychodzą ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z dzieckiem wychodzą ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×