Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w negliżu rozprawia o zachciankach ciążowych. Brzuszka już się nie da ukryć

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Pokazała się w porannym wydaniu. Z filiżanką w ręku rozprawia o ciążowych zachciankach. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Informacją podzieliła się z fanami, kiedy już uznała, że jest dla niej odpowiedni moment. Nie ukrywa, że rodzeństwo dla Emilki, to było jej marzenie. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że wybrała już imię, jeśli pojawi się chłopiec.

Mam przewagę na jedną płeć, ale jeszcze nie mówię, bo w połowie marca dopiero dowiemy się na 100%. Wtedy pewnie się podzielę, bo dlaczego nie. My mamy imię dla chłopca. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem. Ta Emilka też tak do nas przyszła w oczekiwaniu, myśmy długo myśleli nad tym imieniem. Więc z imieniem dla drugiej dziewczynki będzie naprawdę kłopot. Zobaczymy.

Powiedziała także, że z pewnością podzieli się z fanami informacją, kiedy już tylko będzie wiedziała. Póki co cieszy się drugim trymestrem ciąży, bo pierwszy okazał się być bardzo trudny. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie prezentuje zaokrąglony brzuszek i rozprawia o zachciankach.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała się fanom w pięknym zestawie bielizny. Widać zaokrąglony brzuszek. Zdradziła także, że w końcu może napić się kawy, na którą w pierwszym okresie ciąży nie mogła nawet patrzeć. Podkreśliła, że jej zachcianki ciążowe nie są jakieś specjalne w stosunku do tych, które zdradziły jej internautki.

Wczoraj na IS pytałam Was o zachcianki ciążowe… Niektóre odpowiedzi rozbawiły mnie do łez. I stwierdzam, że nie jest ze mną aż tak źle… i Ty @maciek.pela też nie masz ze mną najtrudniej.

No ale kawy od początku ciąży nie mogłam wziąć do ust… od tygodnia znów pijam i się delektuję (…) – napisała.

Pod postem nie brakuje komplementów. Przyszła mama wygląda przepięknie.


Agnieszka Kaczorowska w negliżu pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w negliżu pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska w Pytaniu na śniadanie

Agnieszka Kaczorowska w Pytaniu na śniadanie

Agnieszka Kaczorowska w Pytaniu na śniadanie

Agnieszka Kaczorowska w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×