Szukaj

Agnieszka Kaczorowska błysnęła brzuszkiem na lotnisku. Pierwsze tak naturalne i niekontrolowane zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska spakował rodzinę i wybrała się na wakacje. Zdjęcia z lotniska, jakimi się pochwaliła na Instagramie, pokazały ją w całkowicie naturalnej odsłonie. Jak wyglądała?

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Już niedługo Emilka będzie miała rodzeństwo, a tymczasem jej mama dokumentuje swój stan w social mediach. Razem z mężem Maciejem Pelą bardzo cieszą się na powiększenie rodziny. Wypracowali już sobie pewien system, dzięki któremu świetnie się uzupełniają w związku i jako rodzice. Bardzo dobrze wychodzi im dzielenie się obowiązkami.

Jednak aktorka po głębszych przemyśleniach stwierdziła, że mimo wszystko, kiedy na świecie pojawi się drugi brzdąc, raczej niełatwo będzie im od razu udać się w podróż z dwójką małych dzieci, więc zadecydowała, że czas na wakacje jeszcze przed porodem. Wybrała słoneczny kierunek i powiadomiła fanów na Instagramie, że wybiera się na urlop.

Końcówka pakowania i ruszaaaaamy!
Wymarzony wyjazd w ciepełko już jutro. Stwierdziliśmy z @maciek.pela , że nie mamy bladego pojęcia jak to będzie z dwójką dzieci  (i w sumie nawet w wyobrażeniach jest to jakaś totalna abstrakcji), więc póki jest okazja, siła, czas i możliwości to korzystamy! Potem nie wiem kiedy gdzieś polecimy… – napisała pozując nad perfekcjyjnie zapakowaną walizką.

Kiedy już się upewniła, że niezbędne rzeczy jej rodziny są w bagażu, mogła zacząć cieszyć się wyjazdem. Pierwsze zdjęcia już się pojawiły na Instagramie Agnieszki.

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciach z lotniska

Na Instastory Kaczorowskiej w relacji, którą nagrała na lotnisku, widzimy przyszłą mamę w bardzo naturalnej odsłonie. Ubrana w wygodną tunikę w jasnobeżowym kolorze, brunatne legginsy i sportowe buty pcha wózek z Emilką. Tak niepozowanych zdjęć Agnieszki dawno nie widzieliśmy. Wyraźnie widać także już brzuszek aktorki.

Nie zdradziła, póki co, jaki jest cel podróży, ale wiadomo, że przesiadkę mieli w Dubaju, a Emilka świetnie sobie radzi w drodze. Uśmiech na twarzy Kaczorowskiej dowodzi, że jest bardzo podekscytowana urlopem pod palmami.


Agnieszka Kaczorowska w ciąży na lotnisku

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na lotnisku

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na lotnisku

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na lotnisku

Maciej Pela na lotnisku

Maciej Pela na lotnisku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×