Szukaj

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z rodziną. Zaniepokojona internautka: „W ciąży ciągniesz sanki?”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska skorzystała z pięknej, zimowej aury i wybrała się z Maciejem Pelą i Emilką na spacer. Zdjęcia piękne, ale internauci mają wątpliwości, czy powinna, będąc w ciąży ciągnąć sanki.

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Zanim oficjalnie to potwierdziła, bacznie obserwujący ją internauci już domyślili się, że coś jest na rzeczy i od tygodni dopytywali się, czy ponownie zostanie mamą. Dostrzegali też pierwsze krągłości, o których donosili w komentarzach pod zdjęciami, ale aktorka konsekwentnie nie komentowała spekulacji.

Nawet skrytykowała niedyskretne insynuacje i w rozmowie z Plejadą powiedziała, że składanie gratulacji w momencie, w którym ktoś nie poinformował, że zostanie mamą, jest nie na miejscu. Nadszedł jednak czas, że poczuła się na tyle pewna, że postanowiła podzielić się radością z fanami. Ciążę potwierdziła w rozmowie z Party i wyznała, że marzy jej się syn.

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa.

Pierwsze tygodnie były dla niej trudne. Nie czuła się najlepiej, ale tu na wysokości zadania stanął jej mąż, Maciej Pela.

Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką.

Wieści o ciąży wywołały całą masę gratulacji, za które małżonkowie podziękowali w oddzielnym poście. Wygląda na to, że Agnieszka już czuje się dobrze, bo właśnie pochwaliła się zdjęciami ze spaceru.

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z rodziną. Internauci zaniepokojeni

Na Instagramie Kaczorowskiej pojawiły się piękne fotografie ze spaceru. Zimowa aura sprzyja takim wypadom. Na fotografiach widzimy uśmiechniętych Pelów i Emilię na saneczkach. Agnieszka napisała, że to pierwszy raz córeczki. Zdradziła także, że atrakcja tak jej się spodobała, że będzie kłopot z powrotem do domu.

Pierwsze sanki w życiu Emiśki zaliczone. Na szczęście nie jest jeszcze wymagająca co do prędkości… Tylko jak tu teraz namówić ją na powrót do domu? – napisała.

Agnieszka Kaczorowska wygląda pięknie, ale drugie zdjęcie wzbudziło niepokój czujnej internautki.

W ciąży ciągiesz sanki, czy to tylko zdjęcie na Insta?

Odpowiedź  się nie pojawiła, ale zakładamy, że Agnieszka Kaczorowska z pewnością wie, na ile może sobie pozwolić w swoim stanie.


Agnieszka Kaczorowska na spacerze z rodziną

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z rodziną

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z rodziną

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z rodziną

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×