Agnieszka Kaczorowska w wianku na głowie i zwiewniej sukience na zdjęciach z baby shower. Było perfekcyjnie!

Agnieszka Kaczorowska urządziła baby shower

Agnieszka Kaczorowska urządziła baby shower

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie zdjęcia z baby shower. Wszystko zostało przygotowane perfekcyjnie. Jak wyglądała aktorka? Co napisała?

Agnieszka Kaczorowska niedawno znalazła się w centrum wielkiej burzy medialnej, którą sama sprowokowała wpisem na Instagramie. Rozliczała się w nim z modą na brzydotę, która według niej opanowała media społecznościowe. Komentarze na temat przemyśleń aktorki pojawiły się na profilach wielu osób publicznych.

Zobacz także: Gwiazdy miażdżą Kaczorowską za wpis na IG. Co takiego napisała? „Krzywdzące kocopoły”. Aktorka już zareagowała

Echa niefortunnego postu odbijały się echem jeszcze długo. Kaczorowska przepraszała wszystkich, którzy poczuli się urażeni, ale niesmak pozostał. Potem dała sobie kilka chwil na nabranie dystansu do sprawy i zniknęła z social mediów, kiedy wróciła, wyjaśniła, że potrzebowała czasu na ochłonięcie, bo dba o siebie i o malucha, którego nosi pod sercem.

Dzień dobry, świecie. Słuchajcie, ponieważ dbam o siebie, nie tylko o siebie, bo jest nas dwie w jednym ciele, to dałam sobie kilka dni takiego totalnego wyciszenia, relaksu, spokoju – zaczęła.

Wspomniała o swoim mężu Macieju Peli, który wspierał ją w czasie medialnej afery, którą zapewne niechcący rozpętała. Dodała, że rodzina jest jej siłą.

Oczywiście cały czas obok mnie był Maciek i Emilka i za tę miłość, która panuje w naszym domu dzisiaj, jestem niesamowicie wdzięczna. I chciałabym dzisiaj wszystkim prosto z serca życzyć pięknego weekendu – dodała.

Okazuje się jednak, że nie próżnowała, bo urządziła w tym czasie baby shower. Właśnie podzieliła się zdjęciami z przyjęcia na świeżym powietrzu.

Agnieszka Kaczorowska urządziła baby shower

Na profilu na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiły się zdjęcia z przyjęcia, które przygotowała w oczekiwaniu na córeczkę. Baby shower miał miejsce dwa tygodnie temu. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie. W poście podziękowała najbliższym jej kobietom i mężowi za wsparcie.

Niecałe 2 tygodnie temu odbyło się cudowne #BabyShower w oczekiwaniu na naszego kolejnego aniołka!

Dziś wracam sobie do tych chwil wypełnionych piękną energią i dziękuję za obecność kobietom drogim mojemu sercu.
I oczywiście dziękuję @maciek.pela , że czuwałeś i pomagałeś…jak zawsze zresztą… Nasz kolejny CUD już jest z nami, a niedługo usłyszymy jego głos.

Przyszła mama postawiła na piękną stylizację. Ubrała się w zwiewną sukienkę, która podkreślała wielki już brzuszek, a włosy ozdobiła wiankiem. Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby zobaczyć, jak cudownie zostało przygotowane przyjęcie dla mamy i jeszcze nienarodzonego dziecka.


Agnieszka Kaczorowska - baby shower

Agnieszka Kaczorowska - baby shower

Agnieszka Kaczorowska - baby shower

Agnieszka Kaczorowska - baby shower

Agnieszka Kaczorowska - baby shower

Agnieszka Kaczorowska - baby shower

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×