Szukaj

Agnieszka Kaczorowska zaprosiła internautów na spacer po swoim przyszłym ogrodzie. „Taki mały własny raj”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie pochwaliła się projektem ogrodu. Co się będzie w nim znajdować? Jak zostanie urządzony? Na jakim etapie są prace? Szczegóły obiegły media. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku nie tylko zostali rodzicami, ale kupili nowy dom. Przez kilka miesięcy go urządzali i pokazywali internautom fragmenty niektórych pomieszczeń. Jakiś czas po tym, jak w nim zamieszkali, zaprosili ekipę Dzień Dobry TVN. Tancerka na antenie zdradziła, że cieszy się, że przeprowadzili się przed wybuchem pandemii:

Bardzo się cieszymy, że zdążyliśmy przed tą „trudną wiosną” i mogliśmy tutaj być już wcześniej i ten czas w takiej większej przestrzeni jest jednak łatwiej spędzać – mówiła Kaczorowska na antenie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała projekt ogrodu

Kaczorowska ma jeszcze jeden element w swoim wymarzonym domu, który jest w trakcie realizacji. Mowa o ogrodzie, który planuje gustownie zagospodarować. O swoich planach opowiedziała na Instagramie.

Tancerka dodała zdjęcie na tarasie, a także krótką wizualizację, która pokazuje, jak to miejsce będzie wyglądać w przyszłości. Zdradziła, że prace są już w toku. Trzeba jeszcze posadzić trawę, wybrać płot i dodatki, takie jak m.in. pergola, czy meble ogrodowe:

Czy to słońce czy to deszcz, mieć swój taras jest #thebest […] Tak docelowo będzie wyglądał nasz ogród, ale to pewnie za kilka lat jak rośliny trochę podrosną. A my będziemy to z dziką radością obserwować… #Pelakinanowym #ZieleńBezGranic #taras #ogród #mójogród #gardenideas #homesweethome — podkreślała w opisie tancerka.

View this post on Instagram

Czy to słońce czy to deszcz, mieć swój taras jest #thebest ❗️✌???? __________ Już powoli prace nad ogródkiem według projektu @zielenbezgranic dobiegają końca.???? Jeszcze tylko trawka, płot, a potem dodatki…między innymi pergola czy meble ogrodowe…☺️???? Projekt Wam już wcześniej pokazywałam, a teraz zobaczcie wirtualny spacer, który @zielenbezgranic dla nas przygotowała (????????????????przesuń w prawo!). Tak docelowo będzie wyglądał nasz ogród, ale to pewnie za kilka lat jak rośliny trochę podrosną.???? A my będziemy to z dziką radością obserwować…???????? #Pelakinanowym #ZieleńBezGranic #taras #ogród #mójogród #gardenideas #homesweethome

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Internauci w komentarzach piszą, że bardzo podoba im się ten projekt:

  • Cudnie będzie. Taki mały własny raj.
  • Szaleństwo. Pięknie to wygląda.
  • Uwielbiam takie tarasy. Pięknie.

A Wam jak się podoba?


Agnieszka Kaczorowska pokazała ogród

Agnieszka Kaczorowska pokazała ogród

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×