Szukaj

Agnieszka Kaczorowska spakowała się na porodówkę i pokazała swój ogromny brzuszek! Od porodu gwiazdy dzielą nas godziny!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym zdjęciem w ciąży. Gwiazda zdradziła swój sposób, na oczekiwanie na maleństwo. Zobacz, jak spędza ostatnie dni przed porodem. 
Agnieszka Kaczorowska urodzi lada moment

Agnieszka Kaczorowska urodzi lada moment

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Tancerka, od momentu, w którym tą radosną wiadomością podzieliła się ze swoimi fanami, nie zamierza jednak zrezygnować z publikowania, a wręcz przeciwnie – jest niezwykle aktywna w sieci. Utworzyła m.in. kanał na Youtube, gdzie dzieli się z przyszłymi mamami swoimi doświadczeniami, a także regularnie publikuje nowe posty na Instagramie.

W środę właśnie tam pochwaliła się nowym zdjęciem. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, o czym może świadczyć sporych rozmiarów brzuszek gwiazdy. Okazuje się, że Kaczorowska nie może doczekać się momentu, w którym maleństwo pojawi się na świecie. By zabić czas, czyta książki, które przygotować ją mają do tego nowego wyzwania:

Jak te dni się teraz dłużą! Nie mogę się doczekać, aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa… Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne. Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego, co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę – podkreślała w opisie zdjęcia Kaczorowska.

Propozycją, którą poleciła Agnieszka, zachwyceni byli fani, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów skierowanych w kierunku przyszłej mamy:

  • Tak pięknie wyglądasz, że aż mam ochotę zajść w druga ciążę
  • Super, że promuje Pani takie książki i przygotowywanie mentalne – im więcej wiemy tym lepiej !
  • Ślicznie wyglądasz 😉 życzę szybkiego rozwiązania i bez komplikacji;)
  • Pięknie wyglądasz. Życzę szczęśliwego rozwiązania
  • Myślę, że to lada dzień i wasza księżniczka będzie z wami

Dodajmy, że dziewczynka, która wkrótce przyjdzie na świat, będzie pierwszym dzieckiem Agnieszki i jej męża Macieja Peli. Nie możemy doczekać się, kiedy gwiazda pochwali się w sieci pierwszym zdjęciem maluszka.

View this post on Instagram

Jak te dni się teraz dłużą ! ???? Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie… Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa… ⏰ Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne❗️ Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę… Polecam całym sercem ! ❤️ #mariannaszymarek #radośćrodzenia #czwartastrona #doula #instamatka #będęmamą #bedemama @czwartastrona

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska ujawniła kulisy pracy w „Klanie”! Wielokrotnie chciała odejść z produkcji!


Agnieszka Kaczorowska - urodzi lada moment

Agnieszka Kaczorowska - urodzi lada moment

Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska z mężem w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska z mężem w nowym domu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×