Agnieszka Kaczorowska pokazała sylwetkę cztery dni po drugim porodzie. To aż nie jest możliwe, że tak wygląda

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca drugi raz została mamą. W poniedziałek zaprezentowała swoją sylwetkę w całej okazałości. To aż nie jest możliwe, że tak wygląda.

Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że marzy, by jej córka, Emilka, doczekała się rodzeństwa. Plotki o tym, że tancerka jest w drugiej ciąży zaczęły się pojawiać od początku 2021 roku. Początkowo gwiazda na nie nie reagowała. Gdy zaczęły przybierać na sile, potwierdziła je w rozmowie z jednym dwutygodnikiem.

Potem Kaczorowska przestała ukrywać swój stan. Nie tylko pokazywała w social mediach zdjęcia, na których eksponowała krągłości, ale także udzielała wywiadów na temat macierzyństwa. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że dziecko pojawi się wcześniej niż planowała to z mężem, Maciejem Pelą:

Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej. Ale mieliśmy na to taki luz. To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło

Agnieszka Kaczorowska pokazała sylwetkę po drugim porodzie. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska drugi raz została mamą 29 lipca. To właśnie wtedy do rodziny dołączyła Gabrysia. W niedzielę tancerka opublikowała nowy post na Instagramie, w którym zdradziła, że ona i córka już wróciły do domu. Pochwaliła się intymnym momentem, zdjęciem zrobionym podczas karmienia piersią (znajdziesz je tutaj).

Dzień później, a więc cztery dni po porodzie, gwiazda opublikowała relacje na Instastory, na której zaprezentowała figurę w pełnej okazałości. Wybrała długą do ziemi, białą suknię na ramiączkach, która podkreśla jej figurę. Zrezygnowała z mocnego makijażu, a także rozpuściła włosy. Trudno uwierzyć, że Agnieszka Kaczorowska jeszcze niedawno była w ciąży. Prezentuje się znakomicie.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się sylwetką po drugim porodzie

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się sylwetką po drugim porodzie

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się sylwetką po drugim porodzie

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się sylwetką po drugim porodzie

Agnieszka Kaczorowska karmi dziecko piersią

Agnieszka Kaczorowska karmi dziecko piersią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×