Agnieszka Kaczorowska pokazała starszą siostrę! W ogóle nie są do siebie podobne

Agnieszka Kaczorowska z siostrą

Agnieszka Kaczorowska z siostrą

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Ma starsze rodzeństwo. Niedawno pokazała się w towarzystwie swojej siostry Jolanty. Czy są do siebie podobne? 

Piękna aktorka nie schodzi z pierwszych stron gazet, a jej ciąża, a następnie narodziny córeczki Emilki, to jedne z najchętniej komentowanych tematów ostatnich miesięcy. Pomińmy jednak kwestię macierzyństwa, a skupmy się na rodzinie Agnieszki Kaczorowskiej. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że tancerka ma starszą siostrę.

Agnieszka Kaczorowska jeszcze jako mała dziewczynka zadebiutowała na szklanym ekranie. Jako Bożenka w serialu Klan bawiła i wzruszała nas do łez. W serialu miała dwójkę rodzeństwa, tak, jak w realnym życiu. Aktorka ma siostrę Jolantę Kostecką, a także brata Piotra. Gwiazda jest najmłodsza z całej trójki.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Agnieszka Kaczorowska z siostrą Jolantą Kostecką

Agnieszka Kaczorowska z siostrą Jolantą Kostecką

Kim jest i jak wygląda siostra Agnieszki Kaczorowskiej?

Starsza siostra tancerki od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii, dlatego obie panie nie widują się z taką częstotliwością, jakby chciały. Gdy tylko mają okazję, spędzają czas razem, co Agnieszka relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Według wielu osób siostry nie są do siebie podobne, ale obie zachwycają urodą. Panie są ze sobą bardzo związane, co niejednokrotnie podkreślała w wywiadach Agnieszka.

Niedawno Jolanta Kostecka odwiedziła siostrę – z wiadomych powodów, chciała powitać na świecie swoja pierwszą siostrzenicę! Przywiozła dla niej specjalne prezenty, gdyż pani Jola, jest bardzo uzdolniona i własnoręcznie wykonuje różne cuda przy pomocy szydełka i włóczki! Z pewności też, jako mama, także wsparła Agnieszkę dobrymi radami. Na jej profilu na Instagramie dzieli się swoimi dziełami z obserwującymi, a ma już liczną rzeszę fanów swojego talentu.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z dziełami Jolanty Kosteckiej, a także fotografie, po obejrzeniu których, sami będziecie mogli zadecydować, czy siostry są do siebie podobne, czy też nie.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!


Agnieszka Kaczorowska z siostrą Jolantą Kostecką

Agnieszka Kaczorowska z siostrą Jolantą Kostecką

Jolanta Kostecka i Emilka Pela

Jolanta Kostecka i Emilka Pela

Jolanta Kostecka - prezent dla córeczki Agnieszki Kaczorowskiej

Jolanta Kostecka - prezent dla córeczki Agnieszki Kaczorowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×