Agnieszką Kaczorowską wstrząsnęły silne emocje. „Przyszła do mnie duża złość”. Wszystko opisała na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wyznała na Instagramie, że dopadła ją złość. Co napisała aktorka i jak sobie poradziła z emocjami?

Agnieszka Kaczorowskatancerka i aktorka, a także mama dwóch słodkich dziewczynek, już jakiś czas temu wyznała, że jest przeciwna propagowaniu brzydoty na Instagramie i tego się konsekwentnie trzyma, prowadząc swoje social media. Jej posty zawsze są wyważone, a zdjęcia starannie dobrane. Tam nie ma przypadku, a ona sama wygląda nienagannie.

Nie tylko jednak to, co widać, jest dla niej ważne, ale także to, co czuje. W najnowszym poście skupiła się na emocjach i ujawniła, że także i ją dopadła złość. Jak sobie z nią poradziła?

Agnieszka Kaczorowska się zezłościła. Jak sobie poradziła?

Agnieszka Kaczorowska skupiła się na rozwoju social mediów. Obserwuje ją już ponad 400 tys. internautów i to im zwierzyła się dzisiaj z tego, że dopadła ją złość i jak sobie z nią poradziła. Opublikowała zdjęcie w starannie dobranej stylizacji. Miała na sobie kremowy sweterek ze zdobieniami w kontrasowych kolorach, plisowana spódnicę w podobnej tonacji i buty na obcasie idealnie dobrane do torebki.

Ależ się dzieje! Dużo nowych fantastycznych projektów!
O pewnych rzeczach będę informować niebawem, o pewnych trochę później… – zaczęła post.

Potem wyznała, jakie emocje nią targały.

Dziś dwa słowa o emocjach.
W pierwszej części dnia przyszła do mnie duża złość i w zasadzie chciałam Wam nagrać storki o tym jakie mam sposoby radzenia sobie z silnymi emocjami… Tylko tak zaskakująco szybko sobie ją przepracowałam, że zaraz przyszła do mnie fala pozytywnych emocji i zaczęłam na niej płynąć z myślą „ależ jaram się swoim życiem!”.

Zdradziła także powód swoich wywodów na temat uczuć.

Po co Wam to piszę? Abyście mieli świadomość, że KAŻDY z nas ma całe spektrum emocji. Jest to najczęściej ciągła sinusoida, z mniejszymi lub większymi odchyłami.☺️ To my wybieramy na której fali chcemy płynąć.

Której fali daliście się dziś ponieść? – zakończyła pytaniem.

Pod wpisem nie brakuje słów uznania dla urody aktorki. Internautki także dzielą się z nią przemyśleniami na temat swoich uczuć.


Agnieszka Kaczorowska o emocjach

Agnieszka Kaczorowska o emocjach

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×