Seksowna Agnieszka Kaczorowska nadal chudnie! Jeszcze trochę i straci wszystkie swoje apetyczne atuty!

Agnieszka Kaczorowska w czarnych kozakach

Agnieszka Kaczorowska znowu schudła

Agnieszka Kaczorowska jest niewątpliwie najseksowniejszą tancerką w Polsce. Widzowie TVP pokochali ją dzięki roli Bożenki, w którą od lat wciela się w Klanie. Jednak największa fala popularności spłynęła na Agę po jej spektakularnych popisach na parkiecie w Tańcu z gwiazdami. Od tego czasu Kaczorowska jest gwiazdą i ulubienicą portali plotkarskich, które śledzą jej każdy krok, a ostatnio każdy zgubiony kilogram! Ostatnio bowiem zmysłowa tancerka niepokojąco chudnie, a jej spadająca waga budzi spore zainteresowanie.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że ostatni rok był dla niej pasmem samych sukcesów, jest zakochana po uszy i otworzyła swoją wymarzoną szkołę tańca. W tej euforii Kaczorowska sporo straciła na wadze. Podczas ostatniego Wielkiego Testu TVP o polskich serialach, tancerka pojawiła się w żółtej bluzce i spodniach w kratkę. Ten dziewczęcy look wyraźnie podkreślił, że serialowa Bożenka jest już chuda jak patyk!

Przypomnijmy, że Agnieszka przygotowuje się do kolejnego udziału w Tańcu z Gwiazdami, wiadomo że tym razem zatańczy z Antkiem Smykiewiczem. Sama przyznaje, że jest szczęśliwie zakochana i stan ten sprawia, że chudnie na potęgę!  W jednym z wywiadów przyznała, że znowu schudła 8 kg. Zdradziła również, że nie stosowała żadnych restrykcyjnych diet – nie głodziła się. Agnieszka pije dużo wody i je wyłącznie zdrowe posiłki serwowane w małych porcjach.

Ale już niech nie chudnie więcej!

Młodzieżowo wystylizowana Kinga Rusin po ciężkim dyżurze w “Dzień Dobry TVN” czule całuje się na pożegnanie z Piotrem Kraśko!

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]

Zmysłowa Karolina Szostak wreszcie pokazała jak wygląda bez grama makijażu! Różnica jest spora!


Agnieszka Kaczorowska - Wielki Test TVP o polskich serialach

Agnieszka Kaczorowska - Wielki Test TVP o polskich serialach

Agnieszka Kaczorowska znowu schudła

Agnieszka Kaczorowska znowu schudła

Agnieszka Kaczorowska znowu schudła

Agnieszka Kaczorowska znowu schudła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×