Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!
Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów...

Dziś sobota, 26.05.2018

Seksowna Agnieszka Kaczorowska nadal chudnie! Jeszcze trochę i straci wszystkie swoje apetyczne atuty!Agnieszka Kaczorowska znowu schudła

Agnieszka Kaczorowska jest niewątpliwie najseksowniejszą tancerką w Polsce. Widzowie TVP pokochali ją dzięki roli Bożenki, w którą od lat wciela się w Klanie. Jednak największa fala popularności spłynęła na Agę po jej spektakularnych popisach na parkiecie w Tańcu z gwiazdami. Od tego czasu Kaczorowska jest gwiazdą i ulubienicą portali plotkarskich, które śledzą jej każdy krok, a ostatnio każdy zgubiony kilogram! Ostatnio bowiem zmysłowa tancerka niepokojąco chudnie, a jej spadająca waga budzi spore zainteresowanie.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że ostatni rok był dla niej pasmem samych sukcesów, jest zakochana po uszy i otworzyła swoją wymarzoną szkołę tańca. W tej euforii Kaczorowska sporo straciła na wadze. Podczas ostatniego Wielkiego Testu TVP o polskich serialach, tancerka pojawiła się w żółtej bluzce i spodniach w kratkę. Ten dziewczęcy look wyraźnie podkreślił, że serialowa Bożenka jest już chuda jak patyk!

Przypomnijmy, że Agnieszka przygotowuje się do kolejnego udziału w Tańcu z Gwiazdami, wiadomo że tym razem zatańczy z Antkiem Smykiewiczem. Sama przyznaje, że jest szczęśliwie zakochana i stan ten sprawia, że chudnie na potęgę!  W jednym z wywiadów przyznała, że znowu schudła 8 kg. Zdradziła również, że nie stosowała żadnych restrykcyjnych diet – nie głodziła się. Agnieszka pije dużo wody i je wyłącznie zdrowe posiłki serwowane w małych porcjach.

Ale już niech nie chudnie więcej!

Młodzieżowo wystylizowana Kinga Rusin po ciężkim dyżurze w „Dzień Dobry TVN” czule całuje się na pożegnanie z Piotrem Kraśko!

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]

Zmysłowa Karolina Szostak wreszcie pokazała jak wygląda bez grama makijażu! Różnica jest spora!

Czy Agnieszka Kaczorowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 3


Gość | 5 lutego 2018, 14:10

Wygląda zdrowo!


Frotka | 4 lutego 2018, 22:48

Wcale nie jest jeszcze aż taka wychudzona, po prostu schudła. Super wygląda! Ciekawe czy stosowała iqgreen czy na siłkę chodziła. Jak dla mnie zdecydowanie na plus.


Gość | 4 lutego 2018, 18:09

Bardzo ładnie wyglada. 10kg na plusie potrafi dodać 10 lat, nawet bez obecności jakichkolwiek zmarszczek na twarzy. Wzięła się za siebie i brawa za chęci i wytwałość!❤️


Dodaj komentarz
×