Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak i Tomasz Barański wspierają Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. Zobaczcie co przekazali na aukcję

Gwiazdy wspierają Charytatywny Bal Dziennikarzy

Gwiazdy wspierają Charytatywny Bal Dziennikarzy

Gwiazdy wspierają Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy

Od początku grudnia trwają aukcje darów przekazanych Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy przez największe redakcje i stacje telewizyjne, dziennikarzy, polityków, sportowców, biznesmenów oraz ludzi dobrego serca. W pomoc bardzo chętnie zaangażowały się także gwiazdy, które wspierają akcję. Są wśród nich m.in. Agnieszka Kaczorowska i Tomasz Barański – para tancerzy podarowała zaproszenie na warsztat taneczny w Egurrola Dance Studio.

Pomaganie innym to wielka radość. Radością jest także taniec. Jeśli chcesz ją poczuć podwójnie, zapraszam do licytacji, możesz pomóc innym i przy okazji nauczyć się pięknie tańczyć – mówi tancerka

Obojętny na losy najmłodszych nie pozostał także Rafał Maślak. Mister zaproponował licytatorom wspólną kawę. Również zespół Enej włączył się do akcji i przekazał pakiet prezentów: płytę z autografami wszystkich członków zespoły i zaproszenie na koncert w Warszawie.

Zbliżają się święta, czas okazywania sobie wzajemnej troski, miłości i niespodzianek. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji, z której dochód zostanie przekazany dla najbardziej potrzebujących i chorych dzieci. Zróbcie im i sobie piękny prezent – apeluje lider grupy

Na charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy licytować można także wyjątkowy fotoobraz, którego autorem jest twórca najpopularniejszego na świecie filmu kręconego z dachów wieżowców. Zdjęcie wykonane przez młodego, utalentowanego fotografa i operatora Macieja Margasa przedstawia Warszawę z lotu ptaka podczas ostatniej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Oprócz tego do „zgarnięcia” jest: wizyta na planie programu „Dzień Dobry TVN oraz zaproszenia na pokazy największych polskich projektantów.

Już niedługo na platformie sprzedażowej znajdą się inne wyjątkowe pamiątki znanych darczyńców, kolacje z dziennikarzami, zaproszenia do programów telewizyjnych, książki z autografami autorów, bilety na premiery filmowe i teatralne oraz wiele innych niespodzianek.

XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej i będzie wielką atrakcją najbliższego karnawału. Poprowadzą go: Grażyna Torbicka, Marcin Prokop i Krzysztof Ibisz.

Przygotowania trwają już od dłuższego czasu.

Zobacz: Trwają przygotowania do Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2016

17 Charytatywny Bal Dziennikarzy

17 Charytatywny Bal Dziennikarzy

Maciej Margas i jego zdjęcie

Maciej Margas i jego zdjęcie

Zespół Enej

Zespół Enej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×