Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta...

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!
Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy
Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży...

Dziś wtorek, 18.09.2018

Agnieszka Kaczorowska ma poważne kłopoty. Jej szkoła tańca zamieniła się w strefę wojny, a współpracownicy ogłosili bunt!

Agnieszka Kaczorowska chłopakAgnieszka Kaczorowska potępiana przez współpracowników

Choć w życiu zawodowym Agnieszki Kaczorowskiej wszystko układa się tak, jak powinno, a jej występ w Tańcu z Gwiazdami wzbudza w fanach wielki entuzjazm, w życiu prywatnym nie jest już tak wesoło. Mimo nowego związku, który ogrzał jej serce po rozstaniu z Maciejem Zadykowiczem, tancerka przeżywa prawdziwą gehennę. Wszystko przez współpracowników z jej szkoły tańca, którzy zamienili miejsce pracy w prawdziwą strefę wojenną. Nie wszystkim spodobało się, że Maciej Pela, nowy ukochany Kaczorowskiej, porzucił dla niej swoją narzeczoną Adriannę Piechówkę.

Jak donosi Fakt, gwiazda nie ma lekko gdy przychodzi do pracy. Tancerze, których zatrudniła, a którzy doskonale znają jej partnera i jego byłą dziewczynę, są zniesmaczeni całą sytuacją i otwarcie potępiają Kaczorowską:

Prawie wszyscy w pracy są dla Agi niemili i szorstcy. Gdy zaczęła dopytywać się, skąd ta nagła niechęć, jedna z osób wykrzyczała jej w twarz, że jest potworem! Aga zniszczyła nie tylko ich piękną miłość, ale rozbiła też paczkę przyjaciół. Wszyscy, którzy wiedzą, co się stało, stoją teraz po stronie Adrianny. Są w szoku, że sprawy tak się potoczyły, bo przecież jeszcze kilka miesięcy temu byli zaproszeni na ślub Ady i Maćka – twierdzi informator tabloidu

Wygląda na to, że wybory Agnieszki i Macieja będą się teraz odbijać czkawką na ich życiu i pracy w szkole tańca. Myślicie, że sytuacja się uspokoi?

Agnieszka Kaczorowska przyłapana na czułościach z nowym ukochanym! Nie dość, że prawdziwe z niego CIACHO to jeszcze bosko tańczy!

Szczupluteńka jak igła Agnieszka Kaczorowska na ramówce Polsatu kusiła nagim ciałem! W sukni w kolorze czerwonego wina wyglądała jak bogini!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się pierwszym zdjęciem z nowym ukochanym! Ale z nich gołąbeczki!Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?

Komentarzy: 1


Gośćplk | 6 marca 2018, 14:24

powinni jej leb ogolic na lyso, kaczorowska to taka lekkodajka lowi daje i nastepny do golenia , ten macius kawal hu reszta dziad


Dodaj komentarz
×