Szukaj

Agnieszka Kaczorowska poprowadzi własny program! To dlatego rzuciła „Taniec z Gwiazdami”?

Agnieszka Kaczorowska program

Agnieszka Kaczorowska poprowadzi własny program

Agnieszka Kaczorowska poprowadzi program parentingowy na YouTube. Po ogłoszeniu ciąży postanowiła stworzyć specjalny cykl dla młodych mam. O czym będzie mówiła?

Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą. Gwiazda ogłosiła, że wraz z mężem Maciejem Pelą spodziewają się pierwszego dziecka w 2019 roku. Para pobrała się pod koniec wakacji, a teraz szykuje się do zupełnie nowej roli – roli rodziców. Z tej okazji Agnieszka postanowiła wystartować ze specjalnym programem na swoim kanale na Youtubie. Będzie opowiadała o… macierzyństwie.

Gwiazda ogłosiła nowinę na swoim Instagramie, zapowiadając, że premiera już 7 stycznia. Program będzie ukazywał się co tydzień. Co jeszcze zdradziła?

Uwaga, niespodzianka. Tworzę dla Was cykl rozmów o nazwie „Będę mamą” . Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem jaką potrzebę informacji ma przyszła mama….
Gdzie?  Na moim kanale na YT! Już dziś zapraszam Was do subskrypcji, aby nie przegapić pierwszego odcinka  LINK w BIO.
Kiedy?  Co poniedziałek ! Startujemy 7 stycznia !!!
O czym będziemy rozmawiać?  O wszystkim tym co ważne dla kobiet w ciąży! O odżywianiu, o aktywności, o przygotowaniach do porodu, o seksie, o podróżach…
__________
UWAGA ! Masz pytania, pomysł na temat do rozmowy? Koniecznie podziel się nim ze mną w komentarzu. Chcę, aby cykl odpowiadał na Wasze pytania!
___________
Do zobaczenia na kanale !
#BędęMamą#momtobe#rodzew2019#pregnant#kobietawciąży#wciąży#instamatki#instaknowledge#AgnieszkaKaczorowska#AgnieszkaKaczorowskaPela

Będziecie oglądać?

View this post on Instagram

Uwaga, niespodzianka ❗️ Tworzę dla Was cykl rozmów o nazwie „Będę mamą” ????. Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem jaką potrzebę informacji ma przyszła mama…???? . ⭐️ Gdzie? ???????? Na moim kanale na YT! Już dziś zapraszam Was do subskrypcji, aby nie przegapić pierwszego odcinka ???????? LINK w BIO. ⭐️ Kiedy? ???????? Co poniedziałek ! Startujemy 7️⃣.0️⃣1️⃣ !!! ⭐️ O czym będziemy rozmawiać? ???????? O wszystkim tym co ważne dla kobiet w ciąży! O odżywianiu, o aktywności, o przygotowaniach do porodu, o seksie, o podróżach… __________ UWAGA ! Masz pytania, pomysł na temat do rozmowy? Koniecznie podziel się nim ze mną w komentarzu. Chcę, aby cykl odpowiadał na Wasze pytania! ___________ Do zobaczenia na kanale ! #BędęMamą #momtobe #rodzew2019 #pregnant #kobietawciąży #wciąży #instamatki #instaknowledge #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Z OSTATNIEJ CHWILI! Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Pokazała ciążowy brzuszek!

Najważniejsza chwila z wesela Agnieszki Kaczorowskiej ujawniona! Sceny jak z komedii romantycznej [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska ZMIAŻDŻYŁA „Taniec z Gwiazdami” w oficjalnym oświadczeniu. Jej szokujący wpis narobi zamieszania!


Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pierwszy taniec

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pierwszy taniec

Agnieszka Kaczorowska z mężem – Boże Narodzenie, święta 2018

Agnieszka Kaczorowska z mężem – Boże Narodzenie, święta 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×